kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-02-2015, 21:00
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

To może lepiej jest się samemu o tym przekonać. Jadę jutro do wypożyczalni filmów i zapytam się czy mają ten tytuł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-02-2015, 11:25
annetka annetka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Chyba niedawno ten film był pokazywany na TVP. To nie jest biografia, ale bardziej dramat fabularny oparty na biografii Edith Piaf, czyli krótko mówiąc jest to dramat biograficzny. Są tam przedstawione różne wydarzenia z życia artystki, w którą wciela się Marion Cotillard.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-05-2015, 23:19
ola.bis ola.bis is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 94
Domyślnie

Cytat:
Napisał nieustająca
Przepiękny film, w którym nie ma banału. Poruszający, na pewno o nim nie zapomnę. Doskonała muzyka, która długo pozostaje w uszach. Polecam z całego serca. Dziewczyny do kin!!

też mi się bardzo podobał!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-06-2015, 19:39
Katarytka Katarytka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Film widziałam w kinie, zaraz po tym, jak zaczęli go wyświetlać. Piękny głos Edit Piaf, doskonale znane szlagiery. Tym, co mnie uderzyło tuż po zakończeniu było całkowite pominięcie lat okupacji. Życie piosenkarki przedstawione rok po roku i raptem...tabula rasa. Już wtedy zastanowiło mnie skąd to pominięcie i co Piaf robiła od zajęcia Francji przez Niemców do końca II WŚ. Stosunkowo niedawno ktoś powiedział mi, że była kolaborantką:/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-06-2015, 21:30
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Mi się podobał, głownie z uwagi na muzykę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 11-06-2015, 12:49
Bonanza Bonanza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

ja też tego filmu nie polecam nudny był, mój facet jak oglądaliśmy na laptopie to nawet zasnął i akurat już nie chcę ze mną oglądać wcale filmów mam nadzieję, że to mu przejdzie i, że znowu razem będziemy sobie oglądać jakieś komedie romantyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 07-07-2015, 11:55
NafreTka NafreTka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie filmy

A jeśli chodzi o inne poruszające filmy, to co byście dziewczyny poleciły? Nie chodzi mi tylko o klasyczne melodramaty, ale także seriale, thrillery, inne gatunki? Mi się podoba "Niemożliwe", "Nietykalni", "Zapach kobiety".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 08-07-2015, 05:02
zuziarad34 zuziarad34 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Och, ja też uwielbiam ten film z Ediith Piaf i dobrze pamiętam moment kiedy wszedł do kin, ale z przyczyn prywatnych... heh.
A z filmów naprawdę godnych polecenia polecam "Koneser", będziecie mieli ciarki długo długo, i Wilka z Wall Street, bo świetnie zrobiony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-07-2015, 22:11
jarmos jarmos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Muszę obejrzeć ten film Niczego nie żałuję Edith Piaf skoro tak polecacie drogie koleżanki - jestem zdania że takie filmy ambitne powinny być częśćiej puszczane w telewizji - no nic na razie pozostaje nam albo poszukać go w internecie albo czekać i czekać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-07-2015, 19:31
Misia99 Misia99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Film rzeczywiście świetny, bo i życiorys Piaf to materiał na niejeden dramat. Cudownie zagrała ja Marion Cotillard, ja przez ten film odkryłam ją jako aktorkę, jest genialna. Samą Piaf najbardziej kojarzyłam z piosenek, teraz wiem o niej nieco więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.