kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 19-09-2017, 13:52
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Nie musicie zakładać że to koniec. Jeśli czujecie rutynę w łóżku to oprócz jakichś zabawek możecie zakupić żel intymny wzmagający doznania erotyczne Ja kupuję takie z durexa a na tej stronie jest ich spory wybór https://eapteka.pl/kategorie/seks-i-...c/zele-intymne za dobrą cenę. Nie ma co się załamywać bo taki niewielki wydatek może zmienić wszystko na lepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 22-09-2017, 13:19
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

nigdy nie jest tak, że nic nie da się naprawić. Trzeba szukać specjalistycznej pomocy, jeśli inne sposoby zawiodły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 13-10-2017, 15:37
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

Hej , no to każda ma prawie podobny problem jak i ja.
Ale , znajoma poleciła mi http://www.cpp.pl/oferta/terapia-par/ , zajmują się terapią dla par w Warszawie , różni psycholodzy i seksuolodzy. Byłam na takiej terapii z mężem i powiem wam że nam pomogli , i zachęcam bo naprawdę warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 18-10-2017, 16:35
MilenaPotocka MilenaPotocka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 13
Domyślnie

nie panikuj, spokojnie wrzuć na luz. że kobiety od razu tak panikują. może ma za dużo stresów w pracy, może jest przemęczony?? od razu zakłądasz czarny scenariusz. ja pamiętam jak z moim mieliśmy 3 miesiące przerwy, bo miał taki okres w robocie, że nie dał rady czegokolwiek zrobić, później wpadł przez to w jakieś głupie kompleksy i tak męczyliśmy się jakieś pół roku. weź w aptece kup maxon, jakieś małe opakowani, podrzuć mu na spróbowanie, przekonaj go, przecież jesteś kobietą, spokojnie można sobie poradzić. jak ja swojego przkonałam to każda kobieta też sobie poradzi i co? i czekamy teraz na Malucha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 02-11-2017, 11:48
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Musicie urozmaicić swoje życie seksualne. Moim zdaniem bardzo dobrze sprawdzają się gadżety erotyczne. Widziałam, ze sexownysklep.pl ma bardzo duży wybór takich gadżetów w przystępnych cenach. Zachowują pełną dyskrecję i szybko realizują zamówienia.

Ostatnio edytowane przez ayris : 03-11-2017 o 15:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 07-11-2017, 18:59
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja miałam podobny problem z mężem, okazało się że przytłaczam go swoimi wymaganiami. Chciałam jakoś odreagować i poszukać pomocy bez psychologów i terapii. Natknęłam się na tego bloga http://nianio.com.pl/ Poczytałam bardzo dużo przydatnych porad o życiu w małżeństwie i zaczęłam stosować w swoim. Na efekty długo czekać nie musiałam, Polecam każdemu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 05-12-2017, 19:01
adejawiec adejawiec is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 18-12-2017, 10:18
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Zawsze wychodzę z założenia, że każdą relację łóżkową można poprawić, by smakowała jeszcze lepiej Trzeba się tylko otworzyć i nie mieć tajemnic przed partnerem. Grunt to uczciwie mówić o swoich potrzebach W ten sposób można uniknąć kryzysów czy nudy/ marazmu w małżeńskiej alkowie. Polecam poczytać też kilka fajnych poradników o seksie na tej stronie: https://portalkobiet.pl/seks-triki . Znajdziecie tam multum praktycznych wskazówek, pomysłów na rozniecenie ognia w łóżku. Super strona!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 20-12-2017, 23:45
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Niekoniecznie. Jest wiele sposobów na to, aby Twój związek na nowo ożywić. Zajrzyj na blog o seksie - zapewniam Ciebie, że znajdziesz na nim wiele porad, dzięki którym pożądanie na nowo zapłonie pomiędzy Wami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 25-12-2017, 11:19
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Dokładnie tak samo mi się wydaje, może to nie wynika z tego, że w jakimś stopniu już go nie pociągasz. Ostatnio natrafiłam na bardzo ciekawy artykuł odnośnie erekcji u mężczyzn i jak z niego wynika coraz więcej facetów ma problem z tym już w młodym wieku. To też może być problem, a zważ na to że może to dla niego być bardzo wstydliwe, jeśli chcecie to przeczytajcie sobie http://dolecz.pl/zaburzenia-erekcji-...wazny-problem/ , moim zdaniem warto, bo wiele można się dowiedzieć i pewne rzeczy sobie uświadomić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.