kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-04-2017, 22:57
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie

Dermatolog pomoże, o ile będzie dobrym fachowcem. Ja na dobrych fachowców trafiłam w Anlaya Day Spa. Nie tylko nie mam trądziku, ale też mam cerę doskonale nawilżoną, bo korzystam co jakiś czas z bardzo fajnych zabiegów u nich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-04-2017, 15:16
dottkka dottkka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli nie, to warto samemu szukać w internecie sposobów na pozbycie się trądziku...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-04-2017, 09:30
Sirri's Avatar
Sirri Sirri is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Miasto: Łódź
Posty: 9
Domyślnie

Jeszcze możesz spróbować z peelingami enzymatycznymi. Polecił mi je dermatolog po nieudanym stosowaniu maści, które nic nie przyniosły poza tym, że skóra mi się bardziej przetłuszczyła. Nie trzeba ich specjalnie szukać w sklepach, można je samemu przyrządzić, jak się wie, jak (albo skorzystać z przepisów z zaufanych źródeł). Jako, że działają dogłębnie, to skutecznie mi wyleczyły trądzik z twarzy i teraz walczę z tym na łopatkach. Podziałał bardzo szybko, bo nakładałam go co 2 dni. Jak pójdziesz do swojego lekarza to spytaj przy okazji o właściwości tego preparatu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 15-05-2017, 17:51
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Zgadzam się, że kluczową kwestią jest wizyta u dobrego specjalisty. Nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Krakowa to polecam wybrać się do tej przygodni https://imed24.pl/poradnie-i-specjal...ermatologiczna. Moja znajoma miała poważne problemy ze skórą i dopiero po wizycie tam podjęła skuteczne leczenie więc śmiało polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-05-2017, 07:43
roovia roovia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 5
Domyślnie

Dobry specjalista to podstawa, racja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-04-2018, 17:54
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Trzeba znaleźć dobrego dermatologa, bo mi dopiero 5 dermatolog, u którego się pojawiłam polecił preparaty Dr Michaels. Zdecydowałam się na próbki, bo mam już za sobą spore doświadczenia, ale tak się zachwyciłam, że od razu kupiłam pełnowymiarowe produkty. Nie są tanie, ale za taką skuteczność można zapłacić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-08-2018, 16:36
kabix179 kabix179 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 70
Domyślnie

Moja siostra miała jakiś czas temu bardzo brzydką skórę na ciele. Pojawiły się różne pęcherze, bąble, rumienie. Na początku myślałyśmy, że to można wyleczyć jakąś maścią. Okazało się u lekarza, że to choroba duhringa. Jeżeli też tak macie poczytajcie więcej tutaj https://revitum.pl/choroba-duehringa.html. Jest to bardzo nieciekawa choroba przy celiakii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 31-08-2018, 13:58
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Spróbować zawsze warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-05-2021, 17:06
Puka87 Puka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 111
Domyślnie

a nadadza sie takie na polowanie? Ja kupuje buty na polowanie w sklepie ktory polecil mi znajomy czyli w https://g.page/sklepmysliwski-polska?gm, bardzo duzy asortyment broni, amunicji i sprzetu jak i ubrań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-05-2021, 17:10
Puka87 Puka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 111
Domyślnie

https://g.page/guide-termowizja?gm - świetny sklep z termowizją. Noktowizory, termowizory lunety itd. Spradzcie koniecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.