kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 30-08-2018, 22:58
Paula883 Paula883 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 59
Domyślnie

Dla nas już niedługo Bemowo, bo właśnie tam kupiliśmy nowe, śliczne mieszkanko od dewelopera http://dor.pl. Jesteśmy zachwyceni lokalizacją i czystością osiedla. Polecam również i Wam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 15-09-2018, 19:41
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Teraz prawdziwy boom jest na inwestycje na warszawskiej Pradze Północ. Zwłaszcza, jeśli są to zrewitalizowane, eleganckie kamienice np. przy ul. Jagiellońskiej, Targowej itp. Ofertę możecie przejrxzeć u dewelopera https://fenixgroup.pl/ . Mają one niepowtarzalny klimat i stają się wizytówka miasta. A Praga Północ na prawdę zyskuje uznanie i przestaje być postrzegana jako gorsza dzielnica.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 24-09-2018, 14:02
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 587
Domyślnie

Fakt, tyle się tego teraz narobiło że nie wiadomo co wybrać, też jestem w rozterce i chyba wybiorę się do pani Joanny Lebiedź z biura nieruchomości przy lekkiej 3, ona na pewno mi sensownie doradzi co wybrać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 26-09-2018, 09:37
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Niestety niektóre dzielnice potrzebują dużych zmian. Przecież czasami wystarczy kupić takie http://www.metaltech.pl/meble-miejskie/ meble miejskie i już wszystko całkiem inaczej wygląda. Moja okolica wygląda ładnie, ale jak czasami się przez inne miejsca przejeżdża, to niestety nie wygląda to za dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 26-09-2018, 10:38
kabix179 kabix179 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 70
Domyślnie

Ja mieszkam aktualnie na Bemowie i sobie bardzo chwalę. Myślę, że jest to calkiem dobra lokalizacja do mieszkania. Jeżeli interesuje Cię sprzedaż mieszkań Warszawa to zajrzyj koniecznie na tą stronę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 29-09-2018, 10:28
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

U nas Wola była pożądanym miejscem. Szukaliśmy czegoś na rynku wtórnym i żeby nie tracić czasu samemu na szukanie, to udaliśmy się do firmy per modum. Mają rozeznanie na bieżąco w temacie mieszkań, z racji tego że mają w swoim zarządzie dużo osiedli. Kolega męża z pracy nam ich polecił, ponieważ sam mieszka na osiedlu gdzie per modum zarządza i jest bardzo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 24-10-2018, 11:13
Nastka Nastka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 45
Domyślnie

U nas wola tez była prioryetowa bo tu wynajmujemy mieszkanie i nasza Nadia chodzi do żłobka zielona żyrafa w okolicy nie chcieliśmy tego zmieniac, chcemy ja tez poslac tam do przedszkola dlatego stacja Kazimierz okazala się swietna bo jest praktycznie 400/500 metrow dalej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 30-10-2018, 06:29
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Atal teraz na Grochowie coś fajnego buduje, ja się tam rozejrzę bo to świetna, dobrze skomunikowana dzielnica gdzie są szkoły,przedszkola, żłobki w zasięgu ręki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 30-10-2018, 22:29
Alexa555 Alexa555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 92
Domyślnie

Oczywiście, że Bemowo. To moja ulubiona dzielnica a w dodatku zaczęli budować tam bardzo fajne osiedle nowych mieszkań. Moja koleżanka sobie tam kupiła niedawno mieszkanie i jest zadowolona. Taki deweloper Warszawa to skarb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 18-08-2019, 13:39
biala12 biala12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 97
Domyślnie

Bardzo dobrą dzielnicą jest Praga. Wszystko dostępne jest w zasięgu ręki. W ostatnim czasie powstaje tam też sporo fajnych inwestycji jak np. ta, którą realizuje polecany deweloper w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.