kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-11-2018, 10:57
gavik53 Mężczyzna gavik53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 19
Domyślnie Aranżacja mieszkania

Jeśli cenisz sobie piękny wystrój swojego domu to z pewnością pamiętasz o firanach. Każdy pokój całkowicie inaczej wygląda przy zawieszonych firanach. Zwłaszcza firanki do kuchni, gdzie najwięcej czasu przebywamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-11-2018, 12:51
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Remont juz za mną teraz czas na aranżacje mieszkania ostatnio natrafiłam na sklep z ładnymi i niedrogimi biokominkami http://www.wkladykominkowe.net.pl/16...jacy-kilo.html Ten jest bardzo stylowy, mam go w kuchni. Biokominki to obecnie hit ,bo świetnie prezentuje się w każdym wystroju wnętrz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-12-2018, 07:51
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

Aranżując mieszkanie trzeba pamiętać o wielu elementach. Urządzenie mieszkania to nie tylko zakup mebli. Przede wszystko warto zacząć od wyboru odpowiedniej podłogi. Teraz bardzo modna jest dębowa podłoga, gdyż jest nie tylko bardzo elegancka ale też wyjątkowo wytrzymała. Ponadto drewno jest materiałem, którego używa się w każdej aranżacji gdyż pasuje do wszystkiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-12-2018, 12:02
Beja01 Beja01 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 35
Domyślnie

I u nas jest już po całym tym bałaganie i zdążymy ze wszystkim na święta. Obawy były, bo dość późno zamawialiśmy w mebledoktor24.pl meble do salonu i sypialni, ale udało się. Tak jak nam obiecali tak i wczoraj już nam je dowieźli, ale są ładne i nawet czuć jeszcze ten zapach drewna. Teraz to juz kwestia dwóch trzech dni żeby je ustawić, bo skręcać nic nie trzeba gdyż są już gotowe. Potem dodatki, które leżą popakowane w pudełkach i koniec. Oj nieprędko skuszę się na kolejny remont, tego mam szczerze dość, ale wiecie co jednak pomimo zmęczenia jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-12-2018, 12:46
fiper fiper is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

Hej, zastanawiam się nad aranżacją mojego mieszkania, mam w planach zrobić je w nowoczesnym stylu, uznałem, że przyda mi się do tego jakiś Program do projektowania wnętrz. Znacie może jakiś? Będę wdzięczny za pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-12-2018, 14:29
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Moja koleżanka urządzała mieszkanie w stylu skandynawskim. Bardzo piękne zamówiła sobie ze strony https://georgeazzar.pl/ . Nowoczesne, super jakości i widać, że wykonane z pomysłem! Sądzę, że sprawdzą się świetnie u każdego, kto ceni sobie taki styl loftowo - skandynawski. Klasa sama w sobie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-12-2018, 19:13
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Pamiętaj, że duże znaczenie w wyglądzie mieszkania ma podłoga. Zerknij na galerię https://www.drewcolor.pl/galeria-finishparkiet/ - jest to według mnie idealny przykład, że podłoga potrafi znacząco odmienić wygląd mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-01-2019, 06:23
igor443 Mężczyzna igor443 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Zawsze aranżacja mieszkania jest bardzo ważna. To jest bardzo normalne.
__________________
psycholog Lublin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-01-2019, 08:25
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Polecam oferte www.orion.lublin.pl - mieszkania o świetnej lokalizacji .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-08-2019, 14:16
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Piękny wystrój zapewnią nam nie tylko nowoczesne meble, czy inne dodatki, ale także fajna tapeta, czy fototapeta.To właśnie one sprawią, że Twoje wnętrze będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Tapety i fototapety - Ceneo.pl znajdziesz w różnych wzorach i kolorach. Na pewno wybierzesz coś co sprawi, że Twoje pomieszczenie stanie się jeszcze piękniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.