kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-07-2018, 18:30
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Na pewno w tak wyjątkowe święto warto wybrać się do restauracji Bubbles i tam uczcić ten wspaniały dzień najlepszym tam szampanem. Restauracja Bubbles, która znajduje się w sercu Warszawy jest naprawdę świetnym, klimatycznym miejscem. Mają tam znakomite potrawy, które zachwycają nie tylko smakiem, ale również smakiem. W dodatku teraz można się odprężyć na ich ogródku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-08-2018, 21:43
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Cytat:
Napisał elabarbara
A myślałeś by zaprosić żonę do eleganckiej restauracji by uczcić ten wielki dzień ? Możesz zaprosić najbliższych i zrobić nawet żonie niespodziankę. Najlepsza miejsce jakie znam które będzie idealne na małe przyjęcie to restauracja Akademia. Moi znajomi robili tam przyjęcie i bardzo sobie chwalili tam jedzenie, lokal, obsługę. Myślę że to miejsce będzie idealne na rocznicę.
Z okazji kolejnej rocznicy ślubu mąż zabrał mnie do restauracji Bubbles w Warszawie, było naprawdę wyśmienicie, pierwszy raz miałam okazję spróbować ostrygi z cytryną i sosem szalotkowym, zamówiliśmy również zagranicznego szampana, którego doradziła nam obsługa. Mogę śmiało powiedzieć, że na pewno tam wrócimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 11-08-2018, 09:39
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Mnie mąż w lipcu zaprosił do eleganckiej restauracji Akademia na naszą rocznicę ślubu. Zaskoczył mnie niesamowicie, bo raczej nigdy nie myślał o takich wyjściach, zawsze to ja starałam się coś zrobić. Byłam pierwszy raz w tej restauracji i czułam się tam wyśmienicie, wieczór spędziliśmy w romantycznym nastroju. Oby więcej mnie tak zaskakiwał i zapraszał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-08-2018, 01:15
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Szukam prezentu dla męża z okazji rocznicy ślubu. Chciałabym kupić mu zegarek, ale problem w tym, ze nie potrafie zdecydować się na konkretny model. Na pewno chce kupić jeden z zegarków dostępnych tutaj https://www.karkosik.pl/85-zegarki-certina . Będę Wam bardzo wdzięczna jesli sprawdzicie oferte tych zegarków i napiszecie mi jaki najbardziej Wam się podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-08-2018, 13:06
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

prezent na taka okazje może być bardzo dużym wyzwaniem. Jednak jak poszukasz trochę inspiracji w takich artykułach http://www.bravebeaver.pl/pomysl-na-...ub-dziewczyny/ , to może uda Ci się znaleźć jakiś fajny i wyjątkowy prezent. Akurat podarowanie kobiecie czegoś wyjątkowego czasem może być sporym problemem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-08-2018, 16:27
marshmallowek Mężczyzna marshmallowek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Spora okazja życzę wszystkiego dobrego w dalszym życiu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 22-10-2018, 13:42
fiona2606 fiona2606 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 17
Domyślnie

A może jakiś wyjazd we dwoje? To dobry sposób na spędzenie tego wyjątkowego dnia. Spędzicie trochę czasu razem a przy okazji odpoczniecie i się zrelaksujecie.
__________________
Perfumeria internetowa https://esentire.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-11-2018, 20:39
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

8 lat to całkiem sporo, więc myślę, że przydałoby się Wam gdzieś wyjechać i na nowo zacieśnić więzi. Proponuję Kraków z jego magicznymi restauracjami takimi jak Trattoria La Campana https://lacampana.pl/ , w których poczujecie na nowo siłę swojego uczucia. Na prezent sugerowałabym wspólny medalik, albo nieśmiertelnik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-12-2018, 10:29
moniaplicha moniaplicha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 5
Domyślnie

Kolacja w restauracji, a może jakiś wyjazd na weekend?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 10-12-2018, 15:43
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

A byliście może w restauracji Ok WineBar we Wroclawiu - miesci sie niedaleko rynku. Jest nie tylko pieknie wystrojona ale rowniez mają przepyszne menu Warto tu zajrzeć http://www.okwinebar.com
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.