kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-10-2017, 09:37
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Lepiej wydać więcej na pędzle do makijażu?

Myślicie, że warto wydać na więcej na pędzle do makijażu?
Tutaj https://puderek.com.pl/17-pedzle-do-makijazu jest dużo takich kompletów.
Wydaje mi się, że lepiej kupić coś w miarę dobrej jakości, żeby dłużej posłużyły, ale może się nie znam.
Co wy radzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-10-2018, 08:04
marek555 Mężczyzna marek555 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Każdy wydaje pieniądze na co chce według mnie. Jeden wyda na jedno,a drugi wyda na co innego te pieniądze.Takie jest moje zdanie.
__________________
zimexscapa.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-10-2018, 15:32
kabix179 kabix179 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 70
Domyślnie

Kiedy uwielbiacie sobie znajdować oryginalne teksty to przesyłam blog http://wygodnemieszkania.pl. W moim odczuciu to niezwykle atrakcyjne miejsce do lektury. Osobiście często śledzę to miejsce i wiem, że to bardzo interesująca miejscówka. Jeszcze raz serdecznie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-05-2019, 11:03
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Jak na większość pytań, tak i na to, czy warto wydać nieco pieniędzy na droższe pędzle do makijaż odpowiedź brzmi: „to zależy” . Zależy od Twoich potrzeb, to, czy chcesz (lub potrzebujesz) profesjonalnego makijażu, czynników wpływających tutaj może być naprawdę sporo. Chociaż generalnie można przyjąć, że droższy pędzel to lepszy pędzel, jak w przypadku większości towarów i usług. Chociaż trzeba wziąć też pod uwagę, że można kupić dobry, drogi pędzel i wciąż nie będzie to trafiona decyzja – bo samo „chcę kupić pędzel” to trochę mało, należy sprecyzować swoją potrzebę. Na przykład oto niezwykle podstawowa kwestia: potrzeba Ci pędzla z włosiem naturalny, czy też syntetycznym? No właśnie. Tutaj: https://toolsforbeauty.eu/blog/synte...pedzle-wybrac/ można sobie poczytać na temat różnicy między nimi. Co więcej, po wydaniu relatywnie większej kwoty na pędzel tym bardziej warto jest o niego dbać, by po takim wydatku jednak nam posłużył nieco czasu . O tej kwestii zresztą też w podlinkowanym wyżej tekście wspomniano, tym bardziej zatem polecam poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.