kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 23-11-2022, 10:47
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Wiosną czy latem, gdy zwykle chodzi się w sandałach czy klapkach, stawiam głównie na obuwie skórzane natomiast teraz zimą, rozglądam się właśnie za ciepłymi kapciami, myślę konkretnie o takich bamboszach wykonanych z owczej wełny. wiem, ze można je kupic w dobrej cenie w sklepie Pantofelek https://pantofelek-sklep.pl/. Ogromny wybór, niewysokie ceny a do tego sporo promocji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 27-11-2022, 21:26
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Na pewno na Saway warto zerknac. Mają duzy wybór i modne fasony więc jest w czym przebierać a buty jakościowo są świetne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 28-11-2022, 19:39
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Wiadomo obuwie powinno być dopasowane do pory roku. Teraz już mrozy się zaczynają, więc kozaki przed kolano będą odpowiednie. Ja w każdym razie w takich najbardziej lubię chodzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 29-11-2022, 11:04
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Na pewno na Saway warto zerknac. Mają duzy wybór i modne fasony więc jest w czym przebierać a buty jakościowo są świetne.

O tak! ja mam od nich kilka par butów i bardzo je lubię. Jakość wykonania jest mega solidna, buty są estetyczne, wygodne i w modnych fasonach a wybór prze ogromny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 08-12-2022, 14:41
Butik Luisa Butik Luisa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 164
Domyślnie

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań pięknych markowych butów z najnowszej kolekcji to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Butiku Luisa https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ ponieważ posiadamy największy wybór najnowszych kolekcji Luisa Cerano oraz Cambio w bardzo dobrych cenach. Licząc jednocześnie w przypadku dodatkowych pytań na pomoc profesjonalnej stylistki, która oczywiście pomoże Wam w dopasowaniu ich pod konkretne potrzeby mając dostęp do różnych rozmiarów. Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 17-12-2022, 20:29
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Saway również znam i mogę polecić. Na pewno wybór jest prze ogromny więc jest w czym przebierać a buty spokojnie posłużą kilka sezonów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 27-12-2022, 17:40
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnitaT
Saway również znam i mogę polecić. Na pewno wybór jest prze ogromny więc jest w czym przebierać a buty spokojnie posłużą kilka sezonów.

Ja mam od nich kilka par w tym kozaki na zimę i jestem mega zadowolona z każdego zamówienia. Buty z naturalnej skórki, miękkie, wygodne i starannie wykonane- pasują do różnych stylizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 27-12-2022, 20:18
chrysocolla chrysocolla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 274
Domyślnie

Dla entuzjastów jakości idealnym rozwiązaniem będą buty marki blundstone. Mam kilka par, niektóre po kilka lat i nadal wyglądają świetnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 10-01-2023, 19:08
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja tez często na Saway zaglądam. Mają tam duzy wybór, buty są bardzo porządne, estetycznie wykonane i wygodne więc super noszą się na nodze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-01-2023, 20:59
Rodzynka Rodzynka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 127
Domyślnie

Kupiłam sobie ostatnio rewelacyjne buty w sklepie https://szewczykobuwie.pl - nie wiem czy znacie ten sklep, ale ja jestem naprawdę zadowolona z jakości
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.