kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 02-02-2022, 10:47
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Myślę, że świat już nigdy nie będzie taki sam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 28-02-2022, 18:58
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 990
Domyślnie

Witam, od 200 roku pracuję na home office, ale cały czas szukam dla siebie dobrych rozwiązań biznesowych, poniewaz chcę zmienić pracę. Oczywiscie praca w domu mi odpowiada. https://testoria.pl/rankingi/ranking...-ranking-2021/ Co sądzicie o systemach smart home?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 16-03-2022, 14:29
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 086
Domyślnie

Przeprowadzamy dezynfekcje w domach i biurach, ozonowanie na przykład, które bardzo dobrze robi jeśli chodzi o wszelkie odkażanie, które usunie koronawirusa. Czytałam o tym na stronie https://mtu24.pl/bezpieczenstwo-w-sa...arto-wiedziec/ Artykuł jest o bezpieczeństwie w samochodzie w czasie pandemii. Podobno 5 fala jest na wykończeniu, choć wydaje mi się, że przy tak dużej liczbie osób z Ukrainy, wirus znów się bardzo rozejdzie. Przyznam, że mimo tak długiego czasu z koronawirusem nadal się boję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 21-04-2022, 15:49
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 990
Domyślnie

Wiecie może jak to jest w tej chwili ze szczepieniami przeciwko koronawirusowi a podróżą do USA? Ile trzeba mieć dawek szczepienia i jaką szczepionką żeby mieć w ogóle szansę na lot do Stanów? Coś na ten temat można przeczytać tu https://estavisa.pl/jakie-szczepionk...odrozy-do-usa/
ale może byliście niedawno w USA i możecie podać informacje z pierwszej ręki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 29-11-2022, 16:23
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Jeśli miałabym ci polecić coś ze swojej strony, to z pewnością byłoby to ozonowanie pomieszczeń. Jak coś, to mam również namiar na sprawdzoną firmę jaką jest Airozone
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 22-12-2022, 14:04
vlangworth's Avatar
vlangworth vlangworth is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 4
Domyślnie

Biorąc pod uwagę sukces iwermektyny w zwalczaniu pasożytów, naukowcy zaczęli przyglądać się jej skuteczności w leczeniu wirusów, w tym wirusa SARS-CoV-2. Pod koniec 2020 roku obiegła internet informacja, że iwermektyna jest skuteczna w leczeniu zakażenia koronawirusem, co poskutkowało masowym przyjmowaniem tego leku przez ludzi na całym świecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 21-05-2023, 15:48
aubree19's Avatar
aubree19 aubree19 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 4
Domyślnie

Haemophilus infliuenzae to powszechnie występująca bakteria przenoszona drogą kropelkową. Wielu z nas jest jej nieświadomymi nosicielami, jednak szczególnie narażone na zakażenie bakterią Haemophilus influenzae typu B (HiB) są małe dzieci. Co sądzicie więc o szczepionce HiB?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 25-05-2023, 20:07
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Nawet jak koronawirus odpuści całkowicie, to przynajmniej zyskaliśmy nawyk utrzymywania czystości i higieny co jest zawsze bardzo pożyteczne. Warto więc zaopatrzyć się w odpowiednie dozowniki i chemię od firmy Eko Higiena, która jest czołowym dystrybutorem artykułów higienicznych. Mają prężnie działający dział handlowy, który chętnie przygotuje dla Was ofertę i indywidualną, dopasowana do Waszej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.