kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-02-2022, 19:12
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

To prawda i zauważyłam że coraz więcej osób zwraca uwagę na to, by pić wodę a nie słodkie napoje. Oczywiście nie każdy ma możliwość podłączenia filtra, ale przecież można wówczas postawić na butelki filtrującego tego typu https://aquamelior.pl/k/butelki-filtrujace . Nie jest to duży wydatek, a możemy dzięki tym butelkom pić wodę bezpośrednio z kranu. Jest to duża oszczędność w porównaniu do wody butelkowanej, nie mówiąc już o tym, że dużo mniej plastiku się zużywa. Takie eko podejście mi się podoba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-02-2022, 19:33
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Ja mam dzbanek filtrujący i świetnie zdaje on egzamin. Zdecydowałam się na model J. Shmidt z aquaphor- jest pojemny i solidny a woda z niego krystaliczna i smaczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 25-02-2022, 11:03
Malbajd Malbajd is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 24
Domyślnie

Jeśli mamy pić wodę filtrowaną, to lepiej robić to porządnie a nie przez plastikową butelkę czy dzbanek z kawałkiem węgla Ja osobiście używam filtra montowanego pod zlewem, wkłady wymieniam co rok. To nie tylko ekologiczne rozwiązanie, ale też ZDROWE i wygodne. A poza domem używam wielorazowej butelki ze szkła albo plastiku z trzciny cukrowej )
Ja posiadam ten model, choc podobno wszystkie produkty tej marki są super: https://www.ecoperla.pl/filtry-do-kuchni/profine-pou-3/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 14-03-2022, 17:09
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie

Ja zamiast kupować cały czas wodę w plastiku, zainwestowałam w dzbanek filtrujący. Kupiłam ten od Aquaphor i jestem zadowolona. Bardzo solidny, filtr daje radę, woda jest oczyszczona i nie ma brzydkiego zapachu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 15-03-2022, 11:14
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Też mam u siebie dzanek i też z aquaphor i świetnie zdaje on egzamin. Doskonale oczyszcza wodę, filtry likwidują wszelkie bakterie i nieprzyjemne zapachy a woda jest smaczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-05-2022, 17:21
chrysocolla chrysocolla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 263
Domyślnie

U nas w domu też filtrujemy wodę, potem wystarczy dokupować filtry do wody kuna co i tak wychodzi dużo lepiej niż ciągle bieganie do sklepu po butelki z wodą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-05-2022, 09:53
Malbajd Malbajd is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 24
Domyślnie

Też jestem wielbicielką podzlewowych, profesjonalnych filtrów pod zlew. Dzbanki niestety nie sprawdzały się u mnie, wyniki badań wody surowej i po dzbanku (uzywanym tydzień) niemalże się nie różniły. Także zachęcam do tego, żeby zamontowac sobie np system ultrafiltracji Ecoperla PROFINE POU
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-05-2022, 21:25
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

W poszukiwaniu filtra do wody zajrzałam na https://aquamelior.pl/filtry-do-wody-wklady Wybór bardzo duży, atrakcyjne ceny. Znalazłam tam też wkłady do swojego dzbanka filtrującego Poza tym mają akcesoria do sprzętow takich jak odkurzacz, okap czy piekarnika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 18-05-2022, 08:58
Kelsza Kelsza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Fajne są takie filtry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-05-2022, 10:59
Malbajd Malbajd is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 24
Domyślnie

Zobaczcie jak działa taki system ultrafiltracji, tutaj jest fajnie opowiedziane w filmie: https://youtu.be/YFzYS9w9q1s

Jakoś wody o niebo lepsza
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.