kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 21-11-2022, 12:57
kylie kylie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2022
Posty: 4
Domyślnie

Jak często wymieniasz filtr?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 23-11-2022, 10:40
Cornella's Avatar
Cornella Cornella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 7
Domyślnie

Saturatory wracają do łask. Te proste urządzenia pozwalają nam w mgnieniu oka przygotować idealną dla nas wodę lub inny napój gazowany. Dzięki nim znacznie zmniejszamy także ilość wykorzystywanych plastikowych butelek, a więc stajemy się bardziej ekologiczni. Takie urządzenie na pewno kupicie w tym sklepie - https://maxelektro.pl/sodastream/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 26-11-2022, 12:28
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Ja mam dzbanek filtrujący Provence z Aquaphor i super mi się sprawdza. Pojemny i solidny z wydajnymi filtrami. Woda z niego jest smaczna i krystaliczna a ja mam w domu mniej plastiku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 26-11-2022, 14:17
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Jak chodzi o produkty filtrujące do wody, to tutaj warto wspomnieć o firmie https://strefafiltrow.pl/ , ponieważ oni oferują produkty na wysokim poziomie, które doskonale się sprawdzają w praktyce. Dzięki nim możecie pić świetnie oczyszczoną, czystą wodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 29-11-2022, 11:02
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał Martyna28
Ja mam dzbanek filtrujący Provence z Aquaphor i super mi się sprawdza. Pojemny i solidny z wydajnymi filtrami. Woda z niego jest smaczna i krystaliczna a ja mam w domu mniej plastiku.

Też mam Provence z Aquaphor i jestem z niego mega zadowolona. Dzbanek ma fajny design więc ładnie wpasował się w wystrój kuchni, jest pojemny a filtry oczyszczają bardzo dokładnie więc po kamieniu nie ma śladu a woda jest smaczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 30-11-2022, 10:12
Malbajd Malbajd is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 24
Domyślnie

Jak filtr do wody, to tylko taki montowany pod zlewem Bardzo dokładnie oczyszcza wodę z wszelkich zanieczyszczeń, dzbanki niestety są mało higieniczne i tylko trochę poprawiają smak. W badaniach dużej poprawy jakości wody nie ma... Także polecam zainwestować np w odwróconą osmoze albo tak jak ja, ultrafiltracje - https://www.ecoperla.pl/filtry-do-kuchni/profine-pou-3/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 22-12-2022, 18:54
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Oprócz samego filtra wydaje mi się, że warto też zainwestować w jonizator do wody kuvings evo by po prostu ta nasza woda była zdrowsza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 27-12-2022, 17:37
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja mam dzbanek filtrujący i to zdecydowanie wystarcza. Mam model J. Shmidt 500 z Aquaphor, doskonale sobei radzi z filtracją, usuwa kamień i nie zmienia smaku wody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 29-12-2022, 19:38
mkrajcik's Avatar
mkrajcik mkrajcik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 4
Domyślnie

A czy ktoś z Was pije wodę z kranu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 04-01-2023, 21:21
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Z kranu tak, ale najpierw przepuszczona musi być przez dzbanek filtrujący inaczej moja kranówa nie nadaje się do picia Mam model Provence z Aquaphor już od dłuższego czasu i super mi się sprawdza a woda z niego jest smaczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.