kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 11-12-2016, 19:57
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Ja korzystałam kilka miesięcy temu z zabiegu powiększania ust dlatego, że moich ust praktycznie w ogóle nie było..straszne kompleksy. I tak zapisałam się na zabieg do dr Ordynowskiego w gabinecie Dermedika w KRK. Moim zdaniem efekt jest świetny a nawet lepiej! Kompleksy zniknęły a moja pewność siebie skoczyła o 100%
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-09-2017, 14:05
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ja też uważam, że to jest każdego indywidualna sprawa, a jeśli ktoś ma problemy i kompleksy z powodu swojego wyglądu to czemu go nie poprawić i nie czuć się lepiej? Niestety nie wybieramy niektórych naszych cech wyglądu.
Ja np. pozbyłam się brzucha metodą liposukcji. I był to mój indywidualny wybór apropo, jeśli ktoś przeszedł ten zabieg i chciałby przyspieszyć regenerację to polecam masaż po liposukcji brzucha w klinice Skinmed http://skinmedwroclaw.pl/pl/icoone-drenaz-limfatyczny, mnie bardzo pomógł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 03-11-2017, 09:13
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Jeśli chodzi o modelowanie ciała to są takie fajne zabiegi laserowe które na prawdę dają super efekty. Ja chodziłam na Accent Prime po ciąży, i sporo wyszczuplała mi talia Jeździłam do takiego fajnego Anlaya Day Spa, super atmosfera można odpocząć, odetchnąć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 14-11-2017, 14:49
janusia7 janusia7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 117
Domyślnie

Bardzo fajne zabiegi modelujące sylwetkę ma klinika MediArt Instytut w Poznaniu, sama tam korzystałam z liposukcji laserowej już po pierwszym zabiegu, moje uda wyglądały naprawdę ładnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-11-2017, 15:53
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Polecam Vici Clinic w Krakowie. Tam przemiła Pani Kasia wykonuje zabiegi Venus Freeze, które redukują cellulit, ujędrniają i modelują ciało. Już po jednym zabiegu zobaczycie efekty. Dziewczyny, ja jestem zachwycona A zabieg kosztuje tylko 249 zł - to bardzo mało w porównaniu z konkurencją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 13-12-2017, 19:57
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

ja po bliźniaczej ciazy zdecydowalam sie wreszcie po kilku msciach ostrej depresji w temacie swojego wygladu - na zabieg endermologii w klinice beauty skin. sklada sie wlasciwie z dwoch etapow a samych zabiegow robilam chyba 10 i bylo wystarczajaco bo takiego efektu nie mialam nawet za mlodej szprychy ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 20-12-2017, 13:26
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Najlepszą opcją są treningi cardio. Ja nie lubie biegać czy też jeździć na rowerze. Ja jak ćwiczę to muszę to robić w grupie dlatego wybieram ciekawe zajęcia grupowe. Teraz na szczęście jest na to moda więc w miescie nie trudno je znaleźć. Mam zajęcia z różnymi trenerkami, czasami godzina się zmienia, czasami coś wypada. Fajnie, ze niektórzy wprowadzili aplikacje https://sportbm.pl do kontaktu ze swoimi podopiecznymi. Mogę szybko i łatwo, bo za pomocą telefonu dowiedzieć się wszystkich informacji na temat zajęć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 09-01-2018, 09:46
kawula3 kawula3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ja robiłam icoone. Efekty ekstra, tylko drogi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-04-2018, 12:28
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Też słyszałam o tym zabiegu. Sporo informacji o Icoone jest tutaj http://www.studiourodycleo.pl/oferta/kosmetyka/icoone-rewolucyjna-endermologia-3d . Zabieg jest bardzo wszechstronnie stosowany. Profesjonalne modelowanie sylwetki, skuteczne usuwanie cellulitu, skutków ciąży i innych dokuczających dolegliwości - to tylko niektóre z jego zastosowań. A jeśli chodzi o cenę to nie jest tak źle w mojej opinii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 26-04-2018, 12:57
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

A znasz urządzenie BODY MASTER? Jest to masaż przy zastosowaniu rolek, które działają pod ciśnieniem. Dzięki takiemu masażowi można pozbyć się zbędnych fałdek i wymodelować ciało. W efekcie pozbywamy się też cellulitu, poprawiamy napięcie mięśni, przyspieszamy przemianę materii. Poczytaj o tym więcej na stronie tego salonu warszawskiego, który profesjonalni wykonuję tę usługę: http://salonalterego.pl/zabiegi-wyszczuplajace/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.