kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-11-2021, 21:35
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

ja robię tak, że jak jestem w centrum handlowym to sprawdzam na miejscu jak dany zapach na mnie leży, a potem szukam tych perfum online. jest zawsze taniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-11-2021, 19:23
norka norka is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 573
Domyślnie

Kochana, nie Ty jedna tak robisz Ja też nie raz w ciemno jakiś zapach kupuję, na podstawie opisu i opinii innych i powiem Ci, że jeszcze ani razu nie zdarzyło się bym żałowała zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 03-01-2022, 10:25
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Rozglądając się za takimi propozycjami, jak wyjątkowe Zapachowe Świece Sojowe to na pewno warto sprawdzić również markę CocoWick, które wyróżniają się zarówno ładnym wykonaniem, ale i połączeniem nut zapachowych, jak to jest na przykład w mojej ulubionej i którą teraz mamy czyli "Miłość" bazująca na zapachu słodkiej róży pomieszanej z egzotycznymi owocami, czy korzenna miłość oraz moja ulubiona na zimę Marzenie oddającej zapach piniacolady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-01-2022, 23:16
Nusiek11 Nusiek11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 194
Domyślnie

Kiedyś psikałam się jednymi perfumami bez względu na porę roku czy też porę dnia. Odkąd poszłam na zakupy do AlePerfumerii zorientowałam się że to błąd. Kupuję zawsze na promocjach, więc nie kosztuje mnie to wiele, a perfumy są trwałe i wydajne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-01-2022, 04:33
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Ja to uwielbiam jak pięknie pachnie w domu i przeglądam sobie właśnie propozycje zapachowe na stronie https://fabrykazapachu.pl/pl/c/Dom-Auto/22 . Tak sobie myślę, że dobiorę również jakąś ciekawą kompozycję zapachową do samochodu. Przecież nie tylko my powinniśmy ładnie pachnieć, nasze otoczenie również
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-01-2022, 23:48
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie

Jesienią warto sięgać po perfumy przyprawowe. Do mnie szczególnie przemawia Kenzo Jungle L’Elephant. Perfumy są dostępne w perfumerii AlePerfumeria w całkiem przyzwoitej cenie. Warto poczekać na promocje - te się tutaj często zdarzają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 02-08-2022, 07:28
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Szukając wyjątkowych świec zapachowych sojowych to tutaj mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez jeden z moich ulubionych sklepów, czyli Miluli https://miluli.pl/kategoria/swiece-sojowe-i-kadzidla/ gdzie będziecie mogli znaleźć szereg wyjątkowych świec zapachowych, jak na przykład z pięknymi zapachami leśnymi. Dobre ceny, super obsługa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 09-08-2022, 14:22
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Potrzebujecie odpowiedzi na pytania odnośnie perfum? Chcecie wiedzieć, jakie perfumy wybierać, z jakich korzystać i czy zamienniki to odpowiednia decyzja? Jeśli tak, to koniecznie wejdźcie sobie na stronę https://perfumiko.pl/pytania-i-odpowiedzi_gaqe.k , bo tam możecie sprawdzić odpowiedź na wiele pytań, więc jak najbardziej korzystajcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 22-08-2022, 18:49
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

ja zawsze dobieram perfumy pod porę roku, latem to lubie lekkie, orzezwiajace zapachy, jesienią i zimą coś mocniejszego zdecydowanie mi sie sprawdza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-08-2022, 19:14
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 330
Domyślnie

no wlasnie... idzie jesien i szukam czegos eleganckiego, zmysłowego jestem mega wybredna jesli chodzi o perfumy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.