kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 29-09-2022, 13:05
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Ja niebawem wybieram się w podroż samochodem, ale martwi mnie fakt że mam za mało miejsca w bagażniku. Dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty firmy Wypożyczalnia boxów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 03-10-2022, 23:05
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Ja nie lubię organizować podróży sama. Zawsze korzystam z pomocy biura podróży Konsorcjum.pl. Teraz przygotowujemy się na wyjazd na Kubę. Nasza wycieczka podzielona jest na zwiedzanie, jak i wypoczynek w świetnym hotelu. Nie mogę się już doczekać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 04-10-2022, 09:52
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 439
Domyślnie

Nie lubię wybierać się na zorganizowane wycieczki z biura podróży. A już szczególnie nie przepadam za wakacjami A inclusive. Wybieram sobie sama hotele, które mi najrzadziej odpowiadają, a jeśli chodzi o transport, to podróże własnym samochodem jest dużo wygodniejsze z racji, że mogę zabrać to, co chcę i. Warto zajrzeć na ten artykuł i zapoznać się z jego treścią https://www.blueapart.pl/blog/144/molo-w-mechelinkach . Być może ten kierunek okaże się dla was inspiracją na przyszłoroczne wakacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 14-10-2022, 15:48
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 468
Domyślnie

Akurat my nie tak dawno byliśmy w http://choszczogrod.kaszuby.pl/ . Faktycznie to miejsce jest naprawdę fantastyczne, ogólnie domki są bardzo dobrze wyposażone, zadbane i przytulnie urządzone, a dodatkowo można zabrać ze sobą też swojego psa lub kota co jest też wielkim plusem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 19-01-2023, 10:17
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Kocham podróże! Najlepsze wspomnienia mam właśnie z tego czasu! Zazwyczaj wybieram wyjazdy zorganizowane, szczególnie lubię te, przygotowywane przez biuro Konsorcjum.pl. Teraz wyjeżdżamy na Arubę! Będziemy mieli dostęp do plaży z flamingami, a hotel jest niesamowity.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 10-05-2023, 08:46
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 541
Domyślnie

Zawsze z niecierpliwością czekam na wyjazdy wakacyjne i tak samo jest tym razem. Ogromnym plusem jest to, że mam już piękną opaleniznę, dzięki produktowi https://melanotan.biz/ jeśli nie słyszeliście o nim, to poczytajcie, bo warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 21-10-2023, 16:21
stella374 stella374 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 59
Domyślnie

Ja wam chcę polecić jeszcze nie aż tak odkrytą Gruzję! Biuro Konsorcjum.pl ma super ofertę. 3320zł od osoby za 9 dni w Mozaice Gruzji. Biuro oferuje fajnie dopracowany, bogaty program. Polecam skorzystać z wieczoru z winem Mieliśmy bezpośredni lot, a bagaż 23 kg był w cenie, więc dodatkowy plus. To był ekstra urlop
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 23-10-2023, 23:57
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 481
Domyślnie

Jest tyle świetnych możliwości na to, aby spędzić czas np. z rodziną lub znajomymi. Ja lubię łączyć relaks z aktywnością fizyczną, dlatego od razu zaciekawiła mnie taka propozycja, jak wyjazd na kajaki. Na pewno zwrócę uwagę na stronę https://gokajak.com/ . Można tam zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne rzeczy, które na kajakach na pewno będą niezbędne. Pływaliście kiedyś kajakami? Macie jakieś doświadczenie? Ja bardzo lubię taką formę aktywności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 25-10-2023, 11:25
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Przyznam szczerze, że marzy mi się górska przygoda z moimi dziećmi i mężem. Moja znajoma powiedziała mi o tej stronie internetowej: http://wirtualnypunkt.pl/. Można tam znaleźć sporo praktycznych informacji i poradników o chodzeniu po górach. Ponadto jest tam sporo artykułów o miejscach, które warto odwiedzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 24-12-2023, 14:01
xanbry xanbry is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 109 006
Domyślnie

Unte290.7PERFBettorzbJohnĐ*еве«СоюВареDidnКириOlymWindGregmail
ЧалоWithСемяMoreXVIIZoneхородостПлатКрасStakTalcGrizхудоКруг
ДемиБадмопубFairязыкпрофĐ*рмиКлипКартHaloСанимонкĐ*ыбиIntrĐ*удн
BestБулгодногрантеорСодеЛейтСтреГуляEnjoLakaAlmoТрухCh'iBeno
КапуБогдUberJillПоноУиткПетрБараЖикаКоваУизеDashДидибювнМВЛо
AltaИваннаукGillĐ*оджнаукруссChloпредGrahBett(ИваХОдоJohnCras
ДубиШигиZonediamJeweKirkZoneLuboГрэхBlueJuliЛобаWestВладТере
ДуроГригZoneсчасЗахаurspНераZoneГлинEmilCollNouvJuniTILTEazy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.