kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Stary 02-07-2020, 11:37
Hipolit0299 Mężczyzna Hipolit0299 is offline
Junior Member

Domyślnie fryzjer

Witam, nie wiem który fryzjer bielsko jest naprawdę warty uwagi. Może są tutaj osoby z tego miasta, które doradzą mi z usług którego fryzjera naprawdę warto skorzystać?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2020, 22:45
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member

Domyślnie

A jeśli chodzi o Warszawę to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na studio Inharmony którzy doskonale rozumieją klientów i to na pewno jest podstawą ich sukcesu. Jednocześnie świetne stylizacje i wykonywane koloryzacje. Kolor wychodzi taki jaki chcę i też można liczyć na wskazówki odnośnie dbania o swoje włosy, no i opcja skorzystania z różnych zabiegów, żeby je wzmocnić jak OLAPLEX. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2020, 23:52
lukasz_mlotek Mężczyzna lukasz_mlotek is offline
Junior Member

Domyślnie

Przez okres, kiedy w pandemii zamknięte były zakłady fryzjerskie, odzwyczaiłem się od wizyt u fryzjera
Stary 29-07-2020, 16:02
adrian012414 Mężczyzna adrian012414 is offline
Junior Member

Domyślnie

Bardzo dużo osób szuka fryzjera i ma z tym problem, ponieważ na rynku jest naprawdę dużo fryzjerów. Myśle, że fryzjerzy bielsko są warci uwagi, ponieważ są profesjonalni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2020, 18:48
garnikeusz5 Mężczyzna garnikeusz5 is offline
Junior Member

Domyślnie

Pamiętajcie należy dbać o swoje włosy gdy idziemy do fryzjera, tak jak myjemy zęby gdy idziemy do dentysty https://www.stomatologia-makara.pl/p.../higienizacja/ . Powinniśmy dbać o własną higienę nie tylko przed wizytą, ale zawsze, ponieważ wiele ludzi na nas patrzy przez pryzmat naszej higieny osobistej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2022, 17:30
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member

Domyślnie

Cytat:
Napisał WiolaS32
no i opcja skorzystania z różnych zabiegów, żeby je wzmocnić jak OLAPLEX. Pozdrawiam!

Wiola, a wiesz że są systemy Olaplex do użytku domowego? Równie skuteczne co w zakładzie fryzjerskim. Ale w lepszej cenie Rzuć okiem na ten artykuł https://www.pomponik.pl/artykul-spon...zu,nId,5709129 - szczegółowo opisane jak to działa. Jak raz zrobisz w domu, z pewnością będziesz powtarzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-02-2022, 18:25
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member

Domyślnie

Wiecie może, jaki jest dobry barber we Wrocławiu? Chciałam iść z synem do fryzjera, który będzie się znał na fryzurach dla mężczyzn, w końcu w szkole trzeba wyglądać dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2022, 15:40
PawlakJA PawlakJA is offline
Member

Domyślnie

Łapcie link do tej aplikacji - https://play.google.com/store/apps/d...jeanlouisdavid .Warto ją pobrać, bo jest darmowa, a można dzięki niej szybko i sprawnie zapisać się do fryzjera w wybranym przez siebie mieście. Ja korzystam z niej od jakiegoś czasu i uważam, że jest dużym ułatwieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów