kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 29-03-2018, 03:31
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Na sam początek badania! To one są najważniejsze, aby wykluczyć wszystkie nieprawidłowości. Takie objawy mogą wskazywać, że to zarażenie nużeńcem. Wiecie coś na ten temat? Jeśli nie, to koniecznie zajrzycie na stronę nuzeniec.com.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 01-07-2018, 07:48
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Zaglądnij na stronę https://hipoalergiczny24.pl/ i zerknij na produkty i kosmetyki hipoalergiczne dla dzieci. Myślę, że pozwolą ci szybko uporać się z tym problemem. Szczególnie jeżeli o dzieci chodzi to trzeba działać szybko, bo wiadomo, że dziecko ciężej znosi takie niedogodności, gdy go swędzi, piecze itd. Niekiedy właśnie takie podstawowe produkty, które znajdujemy chociażby w marketach czy drogeriach do higieny mogą powodować takie nieprzyjemności, więc warto wymienić je na te hipoalergiczne, które są bezpieczne i przysłużą się zdrowiu twojej pociechy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 06-07-2018, 16:55
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

U nas egzamin zdały tylko maści robione na receptę. I emolienty do mycia. I rezygnacja z kąpieli na rzecz prysznica. Woda pod prysznicem chłodna. I oczywiście eliminacja alergenów z diety, bo problemem były pokarmy (co ciężko było ustalić, ponieważ były to alergie niespecyficzne, testy wychodziły prawie bez zarzutów, dopiero pewne rzeczy "w duecie" ze sobą wywoływały reakcje alergiczne i problemy ze skórą).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 03-08-2018, 13:29
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Na szczescie u nas obylo sie bez sterydow i masci na zamowienie, swietnie z ta sucha nadwrazliwa skora poradzil sobie https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/ ktory polecila mi przyjaciolka. On ma naturalny sklad, a dzieki olejkowi z awokado i zawartosci panthenolu bardzo fajnie wplywa na skore.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 17-08-2018, 09:13
lobuziaczek lobuziaczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 14
Domyślnie

Musisz przywiązywać szczególną wagę do tego, z jakich materiałów zrobione są ubranka i przytulanki. Często wykonane są ze sztucznych materiałów, które podrażniają skórę. Moja Zosia miała problem z zabawkami - jaką bym jej nie kupiła, to po kilku godzinach zabawy wysypka. Teraz przed zakupem dokładnie sprawdzam skład, czy nie ma wmieszanych jakichś sztucznych dziadostw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 05-11-2019, 09:09
Leia Leia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 19
Domyślnie

Dla delikatnej i wymagającej skóry zarówno przyszłej mamy jak i dziecka polecam Maść pielęgnacyjno - kojącą z firmy Hildegard Braukmann, która jest oparta na naturalnych składnikach i co bardzo ważne nie zawiera sztucznych chemicznych utrwalaczy czy konserwantów. Jest odpowiednia dla alergików i ze skłonnościami do przesuszania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 31-01-2020, 17:21
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://biobotanic-pro.pl/kategoria-...i-ekologiczne/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 04-02-2020, 13:29
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Jeśli dziecko ma problemy ze skórą, bardzo ważny jest dobór odpowiednich ubranek czy kocyka. Kocyk dla niemowlaka z problemami skórnymi powinien być uszyty z naturalnych i delikatnych materiałów Świetnie sprawdzi się np. bambusowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 07-02-2020, 12:32
elmore.towne's Avatar
elmore.towne elmore.towne is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja od razu zabrałam mojego synka do dermatologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 25-04-2020, 16:23
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie

Mój synek zmaga się z AZS-em Bardzo ważna jest pielęgnacja; wszystkie kosmetyki których będziesz używać do skóry dziecka muszą być przeznaczone dla wrażliwej skóry. Ja u synka stosuję serię z eeny meeny. Kosmetyki sa bardzo delikatne, nie podrażniają i zawierają beta gluten, który lubiany jest przez wrażliwe skóry. Na ich blogu jest też sporo ciekawych informacji o skórze z AZS https://www.eenymeeny.eu/blog/ <3
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.