kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-02-2015, 14:37
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie Wasze ulubione odżywki do włosów

Macie swoje ulubione odżywki do włosów? Jesteście cały czas wierne jednej odzywce czy lubicie zmieniac? Co polecilybyscie do suchych włosów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-02-2015, 15:56
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie

ja testowalam duzo, ale zdecydowanie moja ulubione jest Alterna Caviar Moisture i zawsze do niej wracam najbardziej oplaca sie kupic na coletia.eu bo wychodzi taniej duze opakowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-02-2015, 21:46
laidback laidback is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 10
Domyślnie

Polecam odżywki Gliss Kur. Zarówno te 'ekspresowe', bez spłukiwania, jak i te, które chwilę na włosach potrzymać trzeba. A do suchych włosów fajnie też się sprawdzają odżywki dołączone do farb do włosów- zwłaszcza te Loreal.Moim zdaniem są najlepsze, nawet do włosów, które farbowane nie były;p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-02-2015, 10:44
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

O tak...też używam odżywek z Gliss Kura. Obecnie jest to czerwona seria do włosów farbowanych. Mam ekspresową maskę regeneracyjną oraz taką odżywkę w spray'u. Są genialne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-05-2015, 09:41
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Jeżeli już jesteśmy w temacie to włosów to możecie mi doradzić, która marka farb do włosów najbardziej sobie radzi z siwymi włosami ? Moja mama zastanawia się nad zakupem tej farby http://ezebra.pl/product-pol-12132-J...ECZKA-231.html . Czy możecie mi napisać jakaś opinię? Ona naprawdę radzi sobie z siwymi włosami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-05-2015, 19:18
Zebra19563 Zebra19563 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

Raczej sobie nie radzi z siwymi włosami, nawet nie masz co się łudzić. Szukaj czegoś innego. Czegoś lepszego..Czasem warto się wybrać do lekarza specjalisty bo on czasem jest w stanie nam pomóc i to bardzo mocno. Ja nie ufam do końca takim niby magicznym odżywkom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-05-2015, 10:44
dziubeniek55 dziubeniek55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

To zależy na ile pozwolą Ci zasoby pieniężne. Od dłuzszego czasu stawiam na profesjonalną pielęgnację, bo moim zdaniem drogeryjne odżywki i maski do najskuteczniejszych nie należą. Chociaż pewnie w drodze wyjątku można znaleźć jakąś perełkę. Ale trzeba wtedy wypróbować sporo różnych...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-05-2015, 16:10
Elizka Elizka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał krateczka
Macie swoje ulubione odżywki do włosów? Jesteście cały czas wierne jednej odzywce czy lubicie zmieniac? Co polecilybyscie do suchych włosów?

Do włosów suchych polecam ekstrakt z brzozy dostępny tutaj - odżywki do włosów.

Ostatnio edytowane przez Elizka : 19-01-2017 o 15:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-06-2015, 09:10
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja mam kilka odżywek do włosów, i takich zwykłych, naturalnych, i bardziej profesjonalnych, z hurtowni fryzjerskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-06-2015, 19:28
mejdej mejdej is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Zapomniałam już nazwę mojej odżywki i zapomniałam jak ona się nazywa ale chyba była z firmy Ziajii..Dawno już jej niestety nie używałam bo teraz już podchodzę do tego, że nie trzeba mieć takiej odżywki by jakoś ładnie i fajnie wyglądać. Można już bez odżywki dobrze wyglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.