kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-04-2015, 00:02
wadek33 wadek33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie Sprawdzone sposoby na cienie pod oczami?

Witam wszystkie kobietki!

Otóż mam ogromny problem, z którym zmagam się już jakiś czas i kompletnie nie wiem jak mu zaradzić Niedawno zostałam mamą mojego pierwszego dziecka. Jak to przy pierwszej ciąży - maluch daje popalić w nocy i raczej nie da mamusi pospać Przez niedosypianie pojawiły się pod moimi oczami ciemne cienie, których nie mogę się pozbyć... Co powinnam zastosować na cienie pod oczami, aby zniknęły? Pomocy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-04-2015, 15:14
luizkaskromna luizkaskromna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

To normalne, że kobieta po urodzeniu dziecka mniej śpi. A to od razu odbija się na jej wyglądzie. Duży plus za to, że chcesz cos zmienić, że widzisz w ogóle taką potrzebę, bo wiele kobiet odkłada dbanie o siebie na potem. Nie wiem, czy makijaż to dobry pomysł, lepiej zastosuj jakieś kremy pod oczy, albo rób okłady z kostek lodu, lub kup takie urządzenie http://importmania.pl/Co-na-cienie-p...fo-pol-38.html, oczywiście w porozumieniu z lekarzem.

Ostatnio edytowane przez luizkaskromna : 27-04-2015 o 10:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-04-2015, 18:27
wlitejj wlitejj is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Okłady nie zniwelują tej przypadłości, jedynie mogą zahamować dalsze jej powstawanie. Najlepiej wybrać się do kosmetyczki. Myślę, że dobry fachowiec w tym temacie znajdzie jakieś preparaty które Ci pomogą. Ewentualnie idź do zielarza, To też jest jakiś pomysł i też powinnaś dostać porady. No opcji jest całkiem sporo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-04-2015, 09:45
annetka annetka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Wiesz co. też się borykałam z cieniami pod oczami, aż kupiłam sobie w drogerii taką maseczkę żelową z kuleczkami w środku zakładaną na oczy. Trzymam ją w lodówce i kiedy mam chwilę i chcę dać oczom trochę ulgi to zakładam taką schłodzoną i wszelkie cienie i opuchlizna ładnie schodzą. Tylko trzeba to jak wszystko - stosować regularnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-04-2015, 21:13
swietlanna swietlanna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Też mam ten sam problem A może któraś z was poleci jakiś kosmetyk? Coś sprawdzonego? Maseczkę chłodzącą stosowałam, ale w nocy kiedy wstaję do łazienki i nie mogę otworzyć oczu, dostaję ataku paniki. Trochę to śmieszne, ale tak jest.
A może jakieś wizyty w salonie spa pomogą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-06-2015, 19:34
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Kup sobie korektor jeśli masz duże cienie pod oczami. mi wystarczy podkład - aktualnie krem BB. nie mam za dużych cieni. W przyszłym miesiącu chyba skuszę się na bb podkład z http://puderek.com.pl/62_skin79 Słyszałam, że jest rewelacyjny i chcę go przetestować na swojej skórze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.