kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 23-10-2017, 08:06
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Z racji tego, że na co dzień się nie maluje to gdy zbliża się jakieś wyjście korzystam z pomocy profesjonalnych wizażystek Poza tym to świetny sposób na podpatrzenie kilku tricków W Gdańsku chodzę najczęściej do salonu Bikora - pani Marta to w moich oczach prawdziwa mistrzyni a makijaż za każdy razem wykonany jest perfekcyjnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-10-2017, 14:02
Wixon Wixon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 3
Domyślnie

U mnie makijaż obowiązkowo musi być z udziałem pudru Tokyo Bikora. Sprawdza się za równo przy wyjściu do pracy jak i na większą okazję. Ładnie matuje, nie zostawia maski a makijaż z nim jest naturalny i świeży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 29-10-2017, 16:13
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Ja polecam makijaż permanentny. Od kiedy zrobiłam sobie kreski na powiekach w krakowskim Vici Clinic w ogóle przestałam używać eyelinera. A kiedyś się z nim nie rozstawałam. Zabieg wykonywał pan Krzysztof, bardzo sympatyczny. W cenie miałam też korektę. Wiem, że teraz w październiku każdy dostanie 20% rabatu więc nie ma się nad czym zastanawiać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 19-11-2017, 09:01
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Myslę, że będziecie zadowolone z makijażu permanentnego wykonanego przez pana Krzysztofa w Vici Clinic w Krakowie. To specjalista z dużym doświadczeniem. Na dodatek pracuje na profesjonalnych produktach Biotek. Ja jestem bardzo zadowolona z jego usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 20-11-2017, 09:39
rycząca40 rycząca40 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 30
Domyślnie

ja ostatnio potrzebowałam makijaż dzienny w krakowie z tym,że na eco produktach i polecam zapoznać się z tą ofertą: http://ecobackstage.pl/makijaz/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 09-12-2017, 08:53
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

na pewno baza pod makijaż dobrej jakości jest ważna, ja używam GLOW ESSENCE Bielendy a to doskonale nawilżająca baza pod makijaż dla cery pozbawionej blasku. Odcienie perełek zostały tak skomponowane, aby tworzyły miks poprawiający wygląd cery, dodawały jej promiennego dziewczęcego blasku. Poza tym baza jest bardzo lekka, nie klei się, szybko się wchłania, współgra z każdym odcieniem i rodzajem fluidu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 11-12-2017, 11:02
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

U mnie makijaż jest bardzo delikatny, nawet na większe wyjścia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 17-12-2017, 15:21
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Makijaż permanentny ostatnio jest bardzo na topie. Nic dziwnego - to rozwiązanie bardzo wygodne, które znacznie ułatwia wykonywanie makijażu każdego poranka Poczytajcie na stronie Vici Clinic z Krakowa trochę więcej na ten temat. U nich makijaż permanentny wykonuje Pan Krzysztof metodą Biotek. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-12-2017, 21:53
tomilidzons Mężczyzna tomilidzons is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 150
Domyślnie

Ciekawy artykuł na temat podkładu Bourjois Healthy znalazłam tutaj https://www.amfora.pl/wiadomosc/bour...e-nadaje/5078/ Warto sieczegoś dowiedzieć na jego temat przed dokonaniem zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 27-12-2017, 15:09
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

Wyjściowy makijaż najlepiej aby zrobiła wizażystka. Ja na co dzień maluję się sama ale na większe okazje zawsze korzystam z makijażystki z dojazdem. Mam sprawdzony salon - wpiszcie sobie na fb MobileSalon.net i zawsze u nich zamawiam makijaż. Termin możecie umówić przez stronę - wystarczy wybrać datę, która Was interesuje. Wizytę można ustalić już na 6 rano jeśli macie taką potrzebę. Panie dojeżdżają do domu, pracy, hotelu - wszędzie tam, gdzie życzy sobie klientka. Pracują na bardzo dobrych kosmetykach dlatego makijaże wykonane przez wizażystki z MobileSalon są niezwykle trwałe. Od siebie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.