kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-02-2022, 13:07
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie Produkty do pielęgnacji

Założyłam nowy wątek ponieważ chciałabym zebrać w nim Wasze polecenia - na jakie produkty stawiacie jeśli chodzi o pielęgnację twarzy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-02-2022, 14:16
metalinka metalinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 111
Domyślnie

Dobre serum z naturalnymi składnikami potrafi naprawdę sporo zdziałać. Bardzo fajne są z tej firmy na przykład - https://arganove.pl/collections/serum-do-twarzy, one tak naprawdę są dostępne wszędzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-02-2022, 14:40
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Dla mnie kluczową wartość ma odpowiednie nawilżenie skóry i właśnie na to stawiam w swojej pielęgnacji. Moja cera jest sucha, więc potrzebuje odpowiednich produktów. Od jakiegoś czasu regularnie używam kremu od Clinique. Poleciła mi go znajoma i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że się nie myliła. Skóra jest bardzo fajnie nawilżona, a krem sprawdza mi się idealnie jako baza pod makijaż. Ja zamówiłam go w drogerii Ezebra, tutaj: https://www.ezebra.pl/pl/series/clin...surge-592.html możecie sprawdzić sobie dokładniej ich ofertę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-02-2022, 20:30
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

Dziołszki, a co do pielegnacji wymagajacej cery?Ze sklonnosciami do niedoskonalosci?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-02-2022, 16:41
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

A próbowalas kosmetyków naturalnych? Jesli o mnie chodzi, to maja zbawienny wplyw na moja cere, naturalne skladniki najlepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-02-2022, 19:14
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

No wlasnie nigdy nie stosowalam takich typowo naturalnych kosmetyków, ale słyszalam o nich wiele dobrego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-02-2022, 13:27
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 484
Domyślnie

Jeśli chodzi o buzie to na pewno polecam naturalne kosmetyki. Bielenda ma na przykład super serię Good skin! mi się*cera znacznie po nich poprawiła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-02-2022, 14:42
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja się zastanawiam jak oczyścić skórę z toksyn. Słyszałam, że jest wiele naturalnych metod, które mogą w tym pomóc. Macie jakieś sprawdzone sposoby, które działają?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-02-2022, 19:07
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

A ja mam pytanko, co sądzicie o tych kosmetykach konkretnie o kremach i maskach do pielęgnacji rąk https://ziaja.com/c/kremy-i-maski-do-rak-1329
Ostatnio moja przyjaciółka zakupiła sobie cały zestaw takich kosmetyków, używa ich około miesiąca i mówi, że są super, Też chciałam kupić ale wolałabym poznać jeszcze opinie innych osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-02-2022, 05:48
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

Zobacz sobie tutaj https://www.notino.pl/kosmetyki-natu...-skory-twarzy/ ogromny mają wybór kosmetyków do twarzy na pewno sobie cos odpowiedniego znajdziesz, ja lubie bardzo kosmetyki z weledy i sylveco
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.