kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 26-07-2019, 07:52
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Moim zdaniem już tak... teraz robię sobie regularnie laminację i zdecydowałam się bardziej podkreślić brwi - tu polecam zrobić sobie makijaż trwały z doświadczenia mogę polecić warszawski salon JEST PIĘKNIE i Dominikę Kossakowską. Super sympatyczna a przy tym utalentowana osoba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 29-07-2019, 21:14
nikolaz nikolaz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 15
Domyślnie

Moim zdaniem sztuczne rzęsy są mega fajne, ale jak się nie przesadzi z długością. Panienki z przyklejoną najdłuższą opcją wyglądają komicznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 14-08-2019, 06:09
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

figa jesli chodzi o profesjonalna stylizacje brwi to wcale nie trzeba wybierać się do linergistkii ;p Kilka miesięcy temu kupiłam w rossku pisak do brwi z firmy Christian Laurent. Uwielbiam go teraz stylizacja jest mega szybka, prosta a do tego efektowna. no i koszta zakupu są nieporównywalnie mniejsze niż zabieg w salonie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 16-08-2019, 10:00
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Jakbyście były zainteresowane to obecnie można wykonać również kursy przedłużania rzęs. Sporo informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://lashdesign.pl/kursy-przedluz...szczania-rzes/, więc polecam tam zajrzeć. Sama niedługo zaczynam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 20-08-2019, 14:33
wercia5 wercia5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 6
Domyślnie

Jak się nie przesadzi to efekt może wyjść naprawdę ładny i naturalny, no i oczywiście trzeba dobrać porządne produkty np. z firmy Magnitica i dobrą kosmetykę, ale teraz faktycznie każdy umie robić ładne rzęsy najważniejszy to ten umiar, najlepsza jest metoda 2:1.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-08-2019, 09:21
ewelina101 ewelina101 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Sądzę, że wręcz przeciwnie, co 2 moja koleżanka ma przedłużone rzęsy więc nie sądzę, aby były już niemodne ja nie przedłużam, bo nie chcę spowodować wypadania swoich naturalnych, na specjalne okazje po prostu doklejam sobie sztuczne rzęsy z jedwabiu, kupuję je tutaj https://www.muastore.pl/ i jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 21-08-2019, 12:42
nwkagnieszka nwkagnieszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 23
Domyślnie

Ja na takie tematy lubię poczytać tutaj http://ogloszenia-legnica.pl/. Polecam, interesujące rzeczy można tam znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 13-09-2019, 11:04
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie Sztuczne rzęsy

Nie są passe! to jedne z najszybszych i najlepszych sposobów, żeby poprawić swój wygląd! Wiadomo, że dużo zależy od tego, u kogo robisz rzęsy i jakich produktów ta osoba używa. ja u siebie w gabinecie korzystam z rzęs z firmy Magnitica i dają naprawdę bardzo naturalny efekt. Najważniejsze, żeby dobrze dobrać kolor i wielkość kępek do urody klientki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 17-01-2022, 12:01
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Takie rzeczy są ok, ale na specjalne okazje, nie na co dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 19-03-2022, 05:24
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

A czy poddajecie swoje rzęsy jakimś zabiegom? Ja tak zastanawiam się nad laminacją, ponieważ chciałabym je nieco pokręcić. Ale myślę, czy tutaj https://kbarth.pl/pol_m_Produkty-do-...nacji-284.html nie kupić sobie taki zestaw do laminacji i samodzielnie nie wykonać takiego zabiegu... Może warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.