kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Gwiazdy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 06-05-2015, 19:12
tedla's Avatar
tedla tedla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Mi się podobają najbardziej seriale komediowe (The Big Bang Theory, Jane The Virgin, Devious Maids) i sci-fi (Continuum, The 100, Extant, Orphan Black).
__________________
ładowarki teleskopowe Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 08-05-2015, 11:42
ida2015 ida2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Nie podobają mi się te seriale, oglądałam kiedyś jeszcze na studiach bodajże 2 roku kilka odcinków z każdego serialu i jakoś mi się one wcale nie przypadły do gustu. Były naprawdę słabe i nudne. Wolę polskie seriale z chęcią i przyjemnością oglądam sobie codziennie - Pierwszą miłość. To jest jeden z najlepszych seriali jaki mógł powstań, zamiast tych amerykańskich seriali ściem, obejrzyj ten .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 11-05-2015, 22:25
Tulipanik12 Tulipanik12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Mój ulubiony serial to Tudorzy:-) serial już się skończył, nie tak jak Borgia jeszcze trwa, ale i tak był lepszy, niż Borgia, głównie ze względu na grę Meyersa:-) Dawał kopa temu serialowi i odegrał mistrzowską role jako Henryk – tyran:-) polecam, kto jeszcze nie widział:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 18-05-2015, 22:09
mewa mewa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

A czy ktoś pamięta taki serial polski pod tytułem Tulipan? Wpadł mi do głowy jak przeczytałam nick powyżej. Lubię polskie seriale. Podobają mi się takie jak: M jak Miłość, Barwy Szczęścia, Prawo Agaty, Lekarze i jeszcze parę innych. Rodzinka.pl też jest niezły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 13-06-2015, 21:15
efercia efercia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Kiedy to było..Ja nie pamiętam tego serialu..Widocznie on był słaby i widocznie bnardzo kiepsko się go oglądało; Pamiętam inne seriale teżtakie klasyczne. Przede wszystkim u mnie to był zbuntowany anioł. Z Zaciekawieniem to zawsze oglądałam i było to fajne dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 14-06-2015, 16:31
karolalola karolalola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Jak dla mnie najlepszym serialem była Plotkara oraz Californication,pełne humoru oraz życiowych problemów, nie to to niektóre seriale polskie.Szkoda tylko, że obydwa już się skończyły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 18-06-2015, 19:19
biedroneczkacacy biedroneczkacacy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Akta Dresdena:-)
The Dresden files to serialowa ekranizacja stworzona na motywach bestseleru Jima Butchera która opowiada historię mieszkającego w Chicago prywatnego detektywa Harrego Dresdena (w tej roli Paul Blackthorne), który wykorzystuje swoje paranormalne umiejętności w pracy detektywistycznej i pomaga lokalnej policji w rozwiązywaniu najbardziej zagmatwanych spraw. Harry Blackstone Copperfield Dresden figuruje w chicagowskiej książce telefonicznej pod M, jako Mag. Jest najlepszy w swoim fachu i zarazem jedyny.
Historia zaczyna się w chwili gdy lokalny gangster Tommy Tom i jego dziewczyna Jennifer Randall zostaną odnalezieni martwi w hotelowym pokoju. Nie byłoby w tym zabójstwie nic szczególnego, gdyby nie fakt, że z ciał obojga ofiar wyrwano ich serca. Brak jakiegokolwiek racjonalnego wyjaśnienia tego zabójstwa skłonił policję do skontaktowania się z magiem ? Harrym Dresdenem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 08-07-2015, 22:14
jarmos jarmos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Ja chyba najbardziej w ostatnim czasie /miesiacach pasjonuje się i ogoladam amerykański seriacl Netflixa House of Cards dramat polityczny - z niesamowitą rolą Kebina Spacey - godny polecenia film o amerykańskiej telewizji na najwyższym szczeblu - prezydenckim
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 09-07-2015, 19:15
pieniążek pieniążek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Daredevil, tylko dla miłośników gatunku!!!Niewidomy prawnik, mając wyczulone pozostałe zmysły, zwalcza przestępczość na ulicach Nowego Jorku jako zamaskowany superbohater. Świetnie zagrany i boleśnie realny na ile tylko to możliwe. Liczę na Hand w drugim sezonie i powrót Sticka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 12-07-2015, 17:29
Fucz Fucz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja jestem fanką Hannibala (właśnie poluje na szósty odcinek), Gry o Tron (niestety na kolejny sezon trzeba czekać prawie rok), Sherlocka (na niego nie mam pojęcia ile trzeba czekać, „niedługo” powinni emitować specjalny odcinek, ale ich niedługo to minimum pół roku).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.