kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2021, 21:16
rej rej is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 8
Domyślnie Zabiegi

Co preferujecie, medycynę estetyczną, czy operacje plastyczne? Ja nie mam nic przeciwko żadnej z tych opcji .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-10-2021, 13:25
miker miker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 8
Domyślnie

Myślę, że nie ma sensu wybierać pomiędzy tymi opcjami, bo są różne. U mnie na przykład chirurg plastyczny wykonywał powiększenie ust, czyli ostrzykiwał mi je. Byłam u dr Michała Knakiewicza z Knack Clinic http://knackclinic.com/zabiegi/ we Wrocławiu i on profesjonalnie, bardzo dokładnie zajął się tym zabiegiem, wykonał swoją pracę precyzyjnie. Dzięki temu moje usta nie są zbyt duże, całość wygląda wciąż dość naturalnie, usta są po prostu pełniejsze i ładniejsze, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-10-2021, 15:13
ana ana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 12
Domyślnie

Nie mam jakichś konkretnych preferencji w stosunku do obu tych dziedzin, ale korzystałam z operacji plastycznej, miałam poprawiane powieki. Na plastyce powiek górnych byłam u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju, on kompleksowo, profesjonalni i precyzyjnie zajął się nimi podczas zabiegu. Usunął nadmiar skóry, dzięki czemu moje powieki są idealnie gładkie, ale nie wyglądają nienaturalnie. Jestem zadowolona z jakości jego usług, z tego, jakie ma podejście do pacjenta, no i z pracy, jaką wykonał, nie mam w ogóle widocznych blizn, co jest niesamowite.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-10-2021, 08:41
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Najlepszy jest laser vectus. Sama przeszłam kilka zabiegów na nogi w salonie Mariposa w Warszawie www.depicare.pl i polecam każdej, fajnie jest pożegnać się maszynką do golenia na zawsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-11-2021, 12:55
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie

Kocham wysokiej jakości zabiegi upiększające. To jest naprawdę doskonała sprawa w moim przekonaniu!!!
___________________________________
Temat pracy magisterskiej z Ekonomii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-11-2021, 10:43
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ja potrzebowałam chirurga w Jeleniej Górze na już. Mój syn złamał rękę i był problem, bo kość na wierzchu, my nie wiemy co robić. Na szczęście w centrum medycznym Zabobrze nas przyjęli i zajęli się nim profesjonalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-12-2021, 20:56
dertom122 dertom122 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 537
Domyślnie

Jakiś czas temu postanowiłam w końcu zapisać się na korektę nosa do doktor Żukowskiej z Łodzi. Nos od zawsze stanowił u mnie duży problem, wstydziłam się go strasznie.. Na szczęście dzięki pani doktor w końcu mam już to za sobą, teraz mój nos wygląda o niebo lepiej, więc jestem naprawdę zachwycona rezultatem po zabiegu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-12-2021, 12:32
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 503
Domyślnie

Każdy ma inne potrzeby i na pewno wszystko zależy od celów. Ja wybieram medycynę estetyczną i chodzę na takie zabiegi do https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/ Dzięki temu efekty są świetne bo to klinika o naprawdę dobrej renomie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-12-2021, 14:41
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Wszystko dla ludzi, byle z głową. Ja uważam, że póki z jednej czy drugiej opcji korzysta się sensownie, to może to przynieść sporo pożytku. Ważne jednak, żeby wybierać kliniki dermatologii i medycyny estetycznej, które mają naprawdę dobre opinie i mamy pewność, że pracują w niej prawdziwi specjaliści. Ja od siebie z czystym sumieniem mogę polecić Dermoklinikę z Łodzi http://dermoklinika.pl/ Moja mama jest ich pacjentką już od jakiegoś czasu i po każdym zabiegu jest naprawdę niezwykle zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-01-2022, 16:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Mój szwagier uszkodził wiązadło i jest już po zabiegu. Obecnie czeka go długotrwała rehabilitacja, aby doszedł do pełnej dyspozycji. Poprosił mnie o pomoc, bo nie jest zbytnio komputerowy jak sam przyznał W moim mieście działa gabinet fizjoterapeutyczny https://rehab-gdansk.pl/laseroterapia/, który oferuje tego rodzaju terapię. Myślę, że to dobry wybór skoro od kilku lat wspierają żużlowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.