kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 06-11-2021, 14:20
Umbrowla Umbrowla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 66
Domyślnie

Zainteresuj się świadomą pielęgnacją :-) to pozwala znacząco poprawić kondycję włosów i okazuje się, że nie trzeba kupować drogich kosmetyków.
Na razie możesz też doraźnie ogarnąć jakąś dobrą maskę PEH-ową (czyli taką, która zawiera 3 kluczowe składniki odżywcze: proteiny, emolienty i humektanty).
Chwilowo spróbuj zrezygnować z silikonów w pielęgnacji - mogą ograniczać wchłanianie się składników odżywczych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-11-2021, 22:42
Hakunass Hakunass is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 32
Domyślnie

Cytat:
Napisał Umbrowla
Zainteresuj się świadomą pielęgnacją :-) to pozwala znacząco poprawić kondycję włosów i okazuje się, że nie trzeba kupować drogich kosmetyków.
Na razie możesz też doraźnie ogarnąć jakąś dobrą maskę PEH-ową (czyli taką, która zawiera 3 kluczowe składniki odżywcze: proteiny, emolienty i humektanty).
Chwilowo spróbuj zrezygnować z silikonów w pielęgnacji - mogą ograniczać wchłanianie się składników odżywczych.


A masz do polecenia jakąś tanią i dobrą maskę PEH?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 14-11-2021, 21:24
Umbrowla Umbrowla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 66
Domyślnie

Polecam wypróbować tę maskę: https://www.notino.pl/natura-siberic...ca/p-16062820/

U mnie bardzo ładnie i szybko poprawiła kondycję włosów, a jednocześnie nie była obciążająca. Trzymałam najpierw 3x w tygodniu pół godziny pod czepkiem, ostatnie robię tak raz w tygodniu. Oczywiście każde włosy są inne i czasami trzeba poszukać swojego kosmetyku, ale myślę, że tę warto wypróbować :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-11-2021, 16:01
Hakunass Hakunass is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 32
Domyślnie

Ooo dzięki <3 Siberika to ma super produkty, więc jestem w stanie uwierzyć, że maska działa z chęcią wypróbuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-11-2021, 19:43
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

A jakiś pomysł na wypadające włosy? Bo to dość niepokojące
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-11-2021, 13:51
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 768
Domyślnie

Mam spory problem z suchością włosów i zastanawiam się czy macie może jakieś sposoby na to jak nawilżyć włosy? Stosowałam już mnóstwo odżywek, szamponów i moje włosy nadal są suche i tracę cierpliwość. Pomożecie?
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-11-2021, 13:57
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Jak masz problemu z włosami to zacznij używać naturalnych kosmetyków. Wiadomo że one są lepsze dla włosów i nie niszczą ich naturalnej bariery ochronnej. Ja odkąd tych https://ekodrogeria.pl/wlosy-4 szamponów używam nie mam już żadnych problemów z włosami, wyglądają ładnie i są w dobrej kondycji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 23-11-2021, 13:04
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Najważniejsza jest pielęgnacja zgodna z potrzebami Twoich włosów. W moim przypadku najlepiej sprawdza się szampon z wyciągiem z rumianku Klorane. Dodatkowo stosuję też lekką, nie obciążającą moich włosów odżywkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-11-2021, 13:07
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 560
Domyślnie

Najlepiej byłoby przykładowo postawić na odżywki, czy serum. Wszelkie produkty, które zawierają witaminy. A co myślicie o dopinkach? Czy warto przedłużać sobie włosy? Znalazłam sklep remy-hair.pl , który oferuj naturalne włosy do aplikowania na swoje i tak kusi mnie, aby je kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-11-2021, 13:44
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

dobre kosmetyki to podstawa. ja bardzo lubię tą serię My Life My Hair z Eveline Cosmetics. kupicie je albo w ich sklepie internetowym albo w drogeriach Hebe ja mam wcierkę/serum na porost włosów i szampon wygładzający ale na pewno dokupię jeszcze peeling trychologiczny ( podobno świetny).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.