kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 29-08-2015, 18:25
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja też lubię sobie z rana jeść owsiankę i do tego sok pomarańczowy. W sumie nie mam tak, że jem codziennie coś innego, przeważnie mam to samo. Najszybciej i łatwa dostępność. Sporo artykułów zamawiam na stronie http://zielonyspichlerz.pl/dla-diabetykow tu akurat zakładka dla diabetyków, ale sklep oferuje też produkty dla wegańskie. Ktoś kojarzy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 01-09-2015, 13:03
lolko397 lolko397 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 7
Domyślnie

Kanapki z warzywami!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 11-09-2015, 18:31
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Jajecznica, owsianka, jaglanka, kanapki z warzywami. Jest naprawdę wiele możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 07-10-2015, 09:37
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Mówi się, że zdrowe śniadanie to takie, które ma dużo białka, dlatego ja mogę Wam polecić jeden przepis, a mianowicie robią sobie owsiankę z komosą ryżową, zwaną inaczej Quinoa. Jest to naprawdę bardzo dobre śniadanie, które posiada bardzo dużo białka. Swoje Quinoa zamawiam z tej strony http://www.domherbat.pl/product-pol-...ala-250-g.html i właśnie na tej stronie znajdziecie cały skład tego produktu, a także dowiecie się ile takie śniadanie znaczy dla naszego organizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 12-10-2015, 14:47
roscisl's Avatar
roscisl roscisl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

ja nie cierpię owsianki, nie wiem kto by mnie zmusił do jej zjedzenia, za to uwielbiam sałatki, sama sobie przygotowuję taką, że dodaję sałatę, wędzonego łososia, pomidory koktajlowe i dresing i zjadam z kromką ciemnego pieczywa, śniadanie pożywne, a przede wszystkim zdrowe, oprócz tego uwielbiam jeść chleb pełnoziarnisty z pastą, na przykład z makreli czy też jajeczną, do tego oczywiście jakaś pyszna herbatka i śniadanie gotowe, zazwyczaj sałatki czy pastę wykonuję dzień wcześniej i rano tylko wyciągam z lodówki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 12-10-2015, 18:25
sliweczka23's Avatar
sliweczka23 sliweczka23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja polecam koktajl szpinakowo-jabłkowy:-)
Ten koktajl dostarcza wszystkich mikro- i makroelementów w jednym solidnym zastrzyku.
Składniki:

świeży szpinak baby (2-3 szklanki),
kiełki lucerny i rzeżuchy (1/2 szklanki),
sok z jednej cytryny, 6 daktyli,
1 łyżka miodu,
1 jabłko,
wiórki kokosowe (1/3 szklanki),
1/2 szklanki wody.
Wszystko ładnie zmiksować i wypić od razu, bez marudzenia:-) można dodać nieco więcej warzyw, żeby zagęścić, jeśli ktoś lubi takie smaki, ja lubię:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 16-10-2015, 00:41
haniatujczyk's Avatar
haniatujczyk haniatujczyk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 5
Domyślnie

Na pewno takie śniadania są zdrowsze niż te mcdonaldowe, ale litości, jakieś polędwice i inne zapychacze jelit z białą mąką na czele z samego rana... brrr. Makabra. Naukowcy już dawno potwierdzili, że na śniadanie najzdrowsza jest owsianka. Może być na dowolnym mleku (nawet migdałowym, jak to promuje pani Ania Lewandowska, hehe) albo na samej wodzie, ale owsianka, a nie mięcho z warzywami, które o poranku podrażnią nasz układ trawienny, zmuszając organizm do wytwarzania enzymów, które niszczą nasz przewód pokarmowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 28-10-2015, 11:17
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Śniadanie powinno być przede wszystkim pełnowartościowe i dostarczać dużo energii. Potem wszystko zależy już od naszych preferencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 16-11-2015, 08:51
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Ja ostatnio jem na śniadanie musli z dodatkiem nasion chia, możecie ją znaleźć również pod nazwą szałwia hiszpańska , osobiście polecam sklep: http://www.domherbat.pl/product-pol-...ska-150-g.html maja szeroka ofertę wszelakich nasion, ziół i herbat. Warto wzbogacac swoja diete o tak zwane superfoods, bo to bomby witamin. Osobiscie równie chętnie sięgam po siemię lniane czy seler naciowy, różnorodność jest ważna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 01-12-2015, 20:27
planika planika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 47
Domyślnie

Moja śniadania są lepsze z tymi przyprawami: http://www.kochamprzyprawy.pl/12-przyprawy . Każdy mi to mówi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.