kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 13-08-2018, 18:44
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

U mnie sprawdziła się dr Agnieszka Ślusarz, ale ona przyjmuje w Starogardzie Gdańskim. Generalnie warto sprawdzić sobie strony takie jak lekarzebezkolejki.pl, szczególnie, jak Ci się spieszy, bo masz tam wypisane wszystkie wolne terminy. Z NFZ też.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-09-2018, 09:30
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli chcesz zajść w ciąże to zapytaj sie ginekologa o dobre środki dla swojego mężczyzny na poprawę jakości nasienia, mój poradził nam aby mąż przyjmował suplement https://supramen.pl/ Jest to suplement który sprawia że jest więcej plemników żywych w nasieniu dzięki czemu łatwiej dochodzi do zapłodnienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 24-09-2018, 18:54
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Majac na mysli dobrego ginekologa na pewno warto będzie zapoznać się z tym specjalistą jakim jest ginekolog położnik http://www.maciejzalewski.pl Bardzo dużo kobiet sobie go chwali, jest bardzo dobrym lekarzem który ma nie banalne podejście do swoich pacjentek. Warto sie zapoznać z jego ofertą, Ja również będę sie umawiać do niego na wizytę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 01-10-2018, 10:43
diamencik28 diamencik28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 22
Domyślnie

Zerknij sobie tutaj: http://melissamed.pl/ginekolog/, byłam w Łodzi u kilku ginekologów szukając kogoś odpowiedniego do prowadzenia ciąży, ale dopiero tutaj zostałam na dłużej i jestem pod opieką pani doktor już dłuższy czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 02-10-2018, 21:27
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Słuchajcie dziewczyny, a może któras z was wie gdzie na prawde dobrze i profesjonalnie wykonują USG genetyczne Warszawa? Jeśli znacie dobra klinikę, to prosiłabym was o namiary na nią
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-10-2018, 09:56
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Jakby ktoś z Was był z Białegostoku lub okolic to polecam te klinikę ginekologiczną - http://www.arciszewski.pl/galeria/zdjecia-polikliniki Naprawdę lekarzy mają super, do tego położne no i cała klinika jest świetnie wyposażona. Można tam umówić się na poród i wszystko będzie w bezpiecznych, komfortowych warunkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 06-11-2018, 10:15
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Szukając dobrego ginekologa w stolicy, zdecydowanie dobrym pomysłem będzie postawienie na lekarzy z Medichouse. Są delikatni, nigdy nie spotkałam się z tym, aby któryś z nich pozwolił sobie na niewybredne żarty pod kątem pacjentki, a poza tym mnie pomogli się uporać z bardzo przykrymi dolegliwościami, za co zawsze będę wdzięczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 29-11-2018, 12:07
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

lekarz przede wszystkim powinien słuchać pacjentki chodziłam do jednego który lekceważył moje dolegliwości, męczyłam się z bardzo bolesnymi miesiączkami a on nic z tym nie robił, wmawiał że tak ma być. Poszłam do innego na konsultację, ten zaraz zaczął mnie diagnozować i dostałam tabletki antykoncepcyjne belara. Dolegliwości minęły bardzo szybko, komfort życia o wiele większy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 01-12-2018, 10:05
Mareczek_6 Mężczyzna Mareczek_6 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Szczerze mówiąc to na ginekologach za bardzo się nie znam. W zasadzie tylko tyle ile mi żona opowiada. Ostatnio bardzo sobie zachwalała jakiegoś jednego, ponieważ pierwszy raz się spotkała z tym, żeby taki lekarz korzystał z lampy medycznej bezcieniowej https://cito-sklep.pl/lampy-zabiegow...s-q10-led.html. Stwierdziła, że to jest bardzo na plus i czuła się tam komfortowo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 30-01-2019, 22:18
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

Na moją obecną panią ginekolog trafiłam przez to, że szukałam miejsca gdzie mogłabym być leczona z nietrzymania moczu. Pani Barbara Blicharczyk wykonuje właśnie taki zabieg laserem i to do niej się zapisałam. Byłam bardzo zadowolona, więc później zaczęłam chodzić do niej na wizyty kontrolne i trzymam się jej do tej pory.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.