kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-12-2021, 15:50
Aga1234 Aga1234 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 131
Domyślnie pomoc prawna

Witam,
Mam problem z jednym sklepem, zaszło to już do takiego etapu, że potrzebuję konsultacji z radca prawny kraków
Więc, jakby ktoś znał i miał do czynienia z taką usługą to bardzo proszę o polecenie.
Może ktoś korzystał z https://kancelaria-zmuda.pl/?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-12-2021, 14:21
manieczka manieczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 6
Domyślnie

Jak to jakiś sklep to wystarczy chyba postraszyć rzecznikiem ochrony klienta i konsumenta oraz obsmarowaniem w internecie (negatywne komentarze na google, facebooku, forach itd). Zwykle pomaga. Chyba, ż rzeczywiście aż tak jest źle. Kraków słynie z prawników, więc poszukaj takiego, co na swojej stronie chwali się tego typu sprawami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-12-2021, 14:25
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Tak, w każdym urzędzie można znaleźć rzecznika praw konsumenta lub RPO, który może pomóc kogoś znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-02-2022, 10:26
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Szukając przede wszystkim konkretnej pomocy prawnej, aby rozwiązać nieścisłości związane na przykład z prawem cywilnym, karnym, czy również rodzinnym i kredytów frankowych to mogę polecić kontakt https://www.adwokat-laskowska.pl/o-kancelarii/ ponieważ się w tym specjalizują i doskonale znają realia oraz to jak należy się za daną sytuację zabrać tak aby szansa na zwycięstwo była jak najwyższa. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-03-2022, 14:51
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 423
Domyślnie

Jeśli chodzi o dobra całodobową pomoc praną to Myślę, że warto zajrzeć tutaj i na spokojnie zapoznać się ofertą usług jakie oferują https://lexsecure.pl/jak-dzialamy . Lex Secure świadczy usługę opieki prawnej 24h na dobę przez 365 dni w roku, gdzie udziela porad prawnych, a także przygotowuje oraz weryfikuje dokumenty prawne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-04-2022, 09:28
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

W przypadku spraw związanych z prawem warto korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie usługi obsługa prawna warszawa , gdzie możecie skorzystać z usług profesjonalnych radców prawnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-04-2022, 10:01
Canela Canela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 4
Domyślnie

Na pewno warto skorzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-06-2022, 12:01
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Wiem że Kancelaria mecenasa Łukasza Węgłowskiego faktycznie ma spore uznanie na Pomorzu i Wybrzeżu, specjalizują się w prawie rodzinnym ale też w wielu innych dziedzinach prawa, maja doświadczenie, wiedzę i chęć niesienia pomocy - ambitnie podchodzą do każdego postępowania, jakie prowadza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-06-2022, 13:08
Fabrik944 Mężczyzna Fabrik944 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 4
Domyślnie

Szukam jakiegoś radcy prawnego w mojej sprawie, czy wasze propozycje są sprawdzone i polecane?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-11-2022, 12:22
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Skoro nie wiecie kiedy i w jakich sytuacjach warto skorzystac z usług radców prawnych to polecam zerknąć na stronę http://20m2.pl/w-jakich-sprawach-pom...-radca-prawny/ mam nadzieje, ze cena pojdzie w parze z jakoscia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.