kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-08-2023, 15:26
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 771
Domyślnie Auto bez prawa jazdy

Ostatnio zastanawiałam się nad tym, czy istnieją jakieś samochody, które można prowadzić bez posiadania prawa jazdy. Wydaje się to być ciekawą opcją, zwłaszcza dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą zdobyć tradycyjnego prawa jazdy. Natknęłam się na artykuł na stronie https://carforfriend.pl/samochod-bez...zna-prowadzic/ , który omawia temat samochodów, które można prowadzić bez prawa jazdy. Czy ktoś z Was miał okazję go przeczytać? Jakie są Wasze opinie na temat zawartych tam informacji? Czy rzeczywiście istnieją takie pojazdy i czy są one bezpieczne w użytkowaniu?
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-10-2023, 23:37
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 723
Domyślnie

Nie wiem jaki ma sens inwestowanie w samochód, którym poruszać się można teoretycznie bez prawa jazdy skoro i tak pewne uprawnienia są wymagane? Lepiej zdać egzamin na "prawko" i mieć szeroki wybór Ja ten krok mam już 20 lat za sobą i nie wyobrażam sobie życia bez mobilności. Zaczynałąm od Seicento, dziś zaś poruszam się nowym Seatem Tarraco. To moje pierwsze auto prosto z salonu. Wzięłam je w leasing "jak abonament" , do czego przekonał mnie poradnik zamieszczony na stronie https://motohigh.pl/2023/09/25/nowy-seat-cupra-firma/ . Nie sądziłam , że dziś w czasach inflacji da się na tak dogodnych warunkach pozyskać komfortowy, nmiezawodny pojazd, tymczasem finansowaniem na atrakcyjnych warunkach objęte są obecnie wszystkie modele Seata i Cupry.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.