kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-11-2015, 13:14
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie Stomatolog Warszawa

Szukam kontaktu do dobrego lekarza dentysty w Warszawie, najlepiej okolice metra. Na razie znalazłam na Żoliborzu klinikę Dorodent. Zaciekawiło mnie, że stosują bezbolesne znieczulenie komputerowe - słyszeliście o czymś takim? W ich cenniku znalazłam kilka promocji więc chyba warto z nich skorzystać teraz niż gdy dla zębów będzie już za późno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-07-2016, 10:05
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Domyślnie

Czytałam o tym trochę i wiem, że znieczulenie the wand to świetna metoda zwłaszcza jeśli wybierasz się do dentysty z dzieckiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-07-2016, 09:20
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Akurat w Warszawie jeden adres jest mi dobrze znany. Słyszeliście o Pawle Fudaleju. Ceniony lekarz w swojej profesji. Radzi sobie doskonale z najtrudniejszymi przypadkami implantologicznymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-08-2016, 08:04
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja nie słyszałam, ale jak coś to mogę polecić dentystkę z Lublina.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-09-2017, 18:41
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Słyszeliście o Hippolit? Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług. W ofercie mają stomatologie dziecięcą, implanty, chirurgie, leczenie dziąseł, czyli ogół usług stomatologicznych jakie potrzebujecie. Szczegóły znajdziecie na stronie http://hippolit.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-09-2017, 11:41
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Ja ostatnio usłyszałam o ciekawym portalu, wydaje mi się że to fajna opcja bo wszystko jest w jednym miejscu. https://www.tourmedica.pl/ tutaj znajdziesz każdego lekarza, jakiego tylko potrzebujesz. Możesz ustawić sobie konkretną lokalizację, widzisz oceny oraz koszty wizyt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-10-2017, 21:20
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Najlepsza pani stomatolog jest w Dental Design w Pruszkowie pod Warszawą. Dr Jaworska. Pruszków jest niedaleko a efekty świetne i zero bólu. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-10-2017, 07:36
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Ja już od dłuższego czasu chodzę do Ober Clinic do pani doktor Suchory. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, zęby po leczeniu w publicznej przychodni miałam w opłakanym stanie, ale dr Suchora doprowadziła je do ładu. Teraz skoro są już wyleczone zastanawiam się nad założeniem aparatu, bo na ostatniej wizycie dentystka mi to proponowała. Nie wiem czy już nie jestem na to za stara, ale faktycznie przydałoby się wykonać korektę zgryzu. Muszę się nad tym zastanowić...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-11-2017, 19:08
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Myjecie zęby zwykłą szczoteczką czy elektryczną? Wszyscy mówią, że elektryczna jest lepsza i planuję sobie taką kupić. Te są fajne https://www.morele.net/wiadomosc/ran...h-modeli/1243/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.