kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-10-2017, 21:19
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie Pożyczka potrzebna

Witam, ogólnie to mam pytanie dotyczące finansowania firmy. Jakie jest najlepsze rozwiązanie dla niewielkiej, ale dobrze się rozwijającej firmy, która chce rozwijać się jeszcze prężniej ale nie ma wystarczającej ilości środków, by to zrobić. W związku z tym: skąd te środki pozyskać? Myslałam by wziąć Kredyt? Pożyczka? Jak to ugryźć? Czy ktoś się na tym zna? Czytałam opinie o pożyczkach i zastanawiam się nad Alior Bankiem . Co radzicie ? Byłabym bardzo wdzięczny za pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 31-10-2017, 23:03
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Weź zobacz jeszcze w internecie inne strony,
bo coś ostatnio czytałam, że na stronie 24pozyczka.pl istnieje coś takiego chwilówka za darmo nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale tak to opisali. Myślę, że warto się dowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-11-2017, 15:49
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Jeśli nie wiesz, na jaką pożyczkę się zdecydować, przeczytaj raport pożyczek ja sam z nich korzystałem, kiedy nie wiedziałem, na co się zdecydować. Przy okazji można też trochę ciekawostek na ten temat tam poczytać. Także doinformujesz się dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-11-2017, 21:02
MacieX822 Mężczyzna MacieX822 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 60
Domyślnie

Firma https://bosspozyczka.pl/kredyt-na-st...a-nowych-firm/ proponuje nie tylko super pożyczki na start firmy, ale także korzystną opcję dla istniejących już. U nich możecie bez żadnych problemów otrzymać do 10 tys złotych, bez zaświadczeń i zbędnych formalności. Zerknijcie sobie na ich stronkę, możecie tam dokładnie sprawdzić i trzeba będzie spłacić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-11-2017, 22:40
Bafra Bafra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli już potrzebujesz to zdecydowanie udaj się do banku, niż korzystać ztych pozabankowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-11-2017, 01:21
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

A czy ktoś z was korzystał może z pożyczek oferowanych przez zaplo? Własnie zastanawiam się nad takim kredytem i znajomy polecał mi wziąć tam. Ktos może mi cos więcej o tej firmie powiedzieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-11-2017, 12:50
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Kredyt, a pożyczka

Cóż, kredyt i pożyczka to wbrew pozorom nie tożsame rozwiązania. Kredyt można generalnie wziąć w banku, natomiast pożyczka to domena firm pożyczkowych. Zależy, na czym Ci zależy, jeśli na mniejszych odsetkach, to lepszy jest kredyt, jeśli zaś na szybkim dostępie do pieniędzy, to konieczna jest pożyczka. Ja mogę ze swojej strony polecić ten portal, który w przystępny sposób informuje o warunkach pożyczek oferowanych przez różne firmy - http://www.epozyczka24.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-11-2017, 22:31
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Podchodzę sceptycznie do pożyczek, jednakże Lendon przekonało mnie do swoich warunków. Kiedy budowałem dom potrzebowałem pieniędzy na materiały ale obawiałem się,że nie spłacę w terminie. U nich można długo spłacać no i dużo pożyczać. Wniosek złożyłem tutaj https://www.lendon.pl/ i od razu przyjęto go do realizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-11-2017, 10:01
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Największą zaletą pożyczek, chwilówek online jest możliwość pożyczenia niedużej gotówki na krótki czas, najczęściej pierwsza chwilówka może być do 3000 zł. Plusy i minusy chwilówek jest wiele i warto o tym poczytać zanim podejmiemy decyzję o chwilówce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-11-2017, 10:30
julik431 Mężczyzna julik431 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 5
Domyślnie

a co to jest takiego

________________________
kubki termiczne z logo
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.