kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 23-10-2017, 16:27
soni soni is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 80
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yagna
W walce z uzależnieniami pomocny jest ten olejek https://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-3/207
Ten olejek warto zażywać także w zespole zaburzeń koncentracji uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-11-2017, 09:43
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Palenie

Mi palenie udało się wprawdzie rzucić po niemal dziewięciu latach, ale i tak w tym czasie zdążyłam się nabawić astmy. Jeszcze kilka lat temu byłam przekonana, że tylko w wieku dziecięcym można zapaść na astmę, a okazuję się, że dorośli również są w grupie ryzyka. Tutaj możecie o tym poczytać więcej - http://www.totylkoastma.pl/bibliotek...choroby,3.html. W każdym razie być może gdybym szybciej rzuciła "dymka" lub ograniczyła palenie, to do takich konsekwencji by nie doszło. A tak, mądry Polak po szkodzie... Cóż, żałuję, ale co się stało, to się nie odstanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 01-01-2018, 13:04
Basia5 Basia5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 89
Domyślnie

Też nie raz chciałam rzucić i się nie udawało. Do tego od kilku miesięcy ciągle mam kaszel. Znajomi polecają mi Pulmonolog Poznań. Może po zrobieniu spirometrii łatwiej mi będzie rzucić palenie, gdy uświadomię sobie w pełni ryzyko i szkody jakie palenie wyrządza w moim organiźmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 31-01-2018, 19:05
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Można też wypróbować desmoxan. U mojej ciotki sprawdził się całkiem nieźle, a paliła z dobre 20 lat. Rzucenie nałogu nie jest łatwe, ale zdecydowanie warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 16-02-2018, 22:41
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Kiedyś słyszałam, że osoby, które chcą rzucić palenie mogą zacząć od korzystania z czegoś takiego jak waporyzacja. Czy ktoś próbował? Uważacie, że jest to dobra opcja, czy raczej wolicie inne metody?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 12-03-2018, 17:43
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Lepiej rzucić, palenie mimo wszystko powoduje choroby serca jak i nadciśnienie. Moj tata ma problemy z nadciśnienienm ostatnio postanowiłam mu kupić ciśnieniomierz no i znalazłam z haxe.pl i tata jest zadowolony i sam sobie mierzy ciśnienie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 23-04-2018, 00:26
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Uzależnienie do nikotyny jest tak samo niebezpieczne jak palenie papierosów... Nie powinno się go więc bagatelizować. Jak sobie z nim poradzić? Najrozsądniej skorzystać z pomocy krakowskiego http://www.centrumdobrejterapii.pl/ specjalizującego się w leczeniu uzależnień od narkotyków, alkoholu czy seksu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 23-09-2018, 11:00
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest zakup elektronicznego papierosa. Tak było w moim przypadku kiedy chciałam odstawić te zwykłe i szkodliwe. Na szczęście się udało, a obecnie muszę jedynie zakupić wkłady, które zamawiam z oferty http://lipro.comarch-esklep.pl/produkty/premixy,2,2513 . Najbardziej opłacalne są moim zdaniem Mixxy Premix , jednak jako, że jest to producent każdy znajdzie w ich ofercie coś dla siebie w dobrej cenie !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 09-11-2018, 09:18
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Słuszana decyzja jeśli rzucacie palenie. Mój maż po 20 latach palenia postanowił skończyć z tym nałogiem i rzuca palenie z tabletkami Tabex które zawierają cytycyna. Zastanawia się, jakie są negatywne skutki rzucenia palenia, ale gorsze są z pewnością choroby, które powoduje nikotyna. Pewnie będzię rozdrażniony, nerwowy, bop jednak brak papierosa swoje robi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 11-11-2018, 17:23
Florystyczna Florystyczna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 7
Domyślnie

ja odstawiłam z dnia na dzień,
i to bez cud wspomagaczy, po porstu konkretna decyzja i silna wola i tyle
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.