kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-07-2015, 06:37
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Trądzik rózowaty. CO moze pomóc

Nie wiem co się stało ale się tego nabawiłam. Czy ktos może mi doradzić jak się to leczy?
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-07-2015, 07:27
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaśka
Nie wiem co się stało ale się tego nabawiłam. Czy ktos może mi doradzić jak się to leczy?

Sama na pewno nie wyleczysz.Ja rowniez miałam i próbowałam ale po prostu trzeba wybrać się do lekarza aby przypisał CI odpowiednie leki oraz maści. To dopiero może Ci pomóc.

Przyczyny trądziku nie są obecnie znane. Ale mniej wiecej można stwierdzić kto jest narażony na zachorowanie.Zerknij sobie tutaj:
http://wylecztradzikrozowaty.pl/kto-...dzik-rozowaty/

Na stronie masz czynniki ryzyka.Częściej chorują osoby o jasnej skórze oraz włosach. Kobiety równiez chorują zdecydowanie częściej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-07-2015, 22:01
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 623
Domyślnie

W przypadku trądziku różowatego najlepiej skonsultować się ze specjalistą, dobrym dermatologiem. Lecząc się samemu mozna spowodować że skóra będzie wyglądać jeszcze gorzej. Jesli mieszkasz w okolicach Warszawy to może idź tutaj http://medichouse.pl/specjalista/dermatolog/ . Słyszalam, że pracują tu prawdziwi profesjonaliści. Warszawski dermatolog, który jest specjalista w tym co robi i posiada nowoczesny sprzęt powinien pomóc w wyleczeniu zmian skórnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-07-2015, 22:07
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

To tylko do dermatologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-07-2015, 09:35
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

przede wszystkim zmienić dietę i zadbać o odpowiednią higienę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-05-2016, 22:20
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Z trądzikiem samodzielnie cięzko walczyć owszem dieta jest ważna, ale równiez dobry dermatolog.
Mnie wiele osób polecało ten http://dermatologkielce.com.pl/ gabinet i chyba się tam wybiorę bo mam dość wyrzucania pieniędzy w błoto na leki które mi nie pomagają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-06-2016, 10:41
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Powinnaś udać się z tym od razu do dermatologa. Pewnie masz niedobór jakiś witamin. Może to być według mnie niedobór witaminy D ale warto jeszcze zajrzeć na stronę http://naturalnawitaminazycia.pl/ gdzie dowiesz się dużo więcej na ten temat. Trądzik to paskudna sprawa i uważaj żeby nie wyciskać niczego-wiem że korci ale bedzie tylko gorzej. Moja córka była na tyle nie mądra że tak własnie robiła i teraz ma blizny. Musi chodzić na kwasy do kosmetyczki aby się tego pozbyć a 13 sierpnia ma ślub... Paskudna sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.