kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-01-2019, 23:16
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie Jaki nawóz wybrać?

Rozglądam się za wysokiej jakości nawozem. Czy moglibyście mi jakiś polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 31-01-2019, 10:53
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Ani się obejrzeć i zacznie się wiosna i prace na działkach i w ogródkach. Sama też wcześniej orientowałam się po jaki nawóz by glebie pomóc warto sięgnąć. Bardzo chwalone są nawozy orcal , mineralno-organiczne z aktywnym hydratem wapnia. Taki nawóz nie tylko pomoże zmniejszyć zakwaszenie gleby ale znacząco podniesie jej wartości mineralne dzięki czemu uprawy będą obfitsze i lepsze jakościowo. Warto zwrócić uwagę w jaki sposób jest on produkowany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-12-2019, 07:17
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Cytat:
Napisał mczay
Rozglądam się za wysokiej jakości nawozem. Czy moglibyście mi jakiś polecić?

Pytanie jest zbyt mało konkretne. Do czego dokładnie potrzebujesz nawozu? Prowadzę gospodarstwo rolne razem z rodzicami. Do uprawy używamy tylko i wyłącznie naturalnych nawozów wapniowo-magnezowych od Grupy PBI. Ważne jest dla nas by nie zawierały żadnych substancji chemicznych. Pomagają roślinom lepiej rosnąć poprzez użyźnianie gleby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-01-2020, 09:28
Dominik4445 Mężczyzna Dominik4445 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 5
Domyślnie

Każdy wybiera taki nawóz jaki chcę i mi nic do tego nie jest.Zawsze taki byłem.
__________________
pozycjonowanie stron Niemcy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-01-2020, 15:08
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

O jaki nawóz w ogóle chodzi? Jeśli taki na działkę, to pamiętaj że nawóz to tylko jedna z rzeczy które sprawiają że ogród wygląda dobrze. Bardzo ważne jest też podlewanie, a biorąc pod uwagę obecny klimat, to na przykład w przypadku trawników, system nawadniający jest chyba jedynym rozwiązaniem. My mamy system z centrumnawadniania.com, wypada bardzo korzystnie pod względem ceny i można go samemu zamontować. System w połączeniu z nawozem uniwersalnym sprawia, że trawnik jest piękny nawet w upały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-02-2020, 19:26
farah557 farah557 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 329
Domyślnie

Ja polecam nawozy ekologiczne. Są najlepsze i w bezpieczny sposób odżywiają nasze plony i rośliny. Zajrzyjcie na https://www.naturlo.pl/ i zapoznajcie się z ofertą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-03-2020, 21:44
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Ważne są również środki ochrony roślin, produkuje się je z innych substancji takich jak chlorek cynku. Firma Recynk zajmuje się produkcją chlorku cynku dla wielu gałęzi gospodarki http://recynk.pl/chlorek-cynku-roztwor-wodny w tym również branży produkującej środki ochrony roślin, pełnią one ważne miejsce w rolnictwie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-03-2020, 11:51
Igor488 Mężczyzna Igor488 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 6
Domyślnie

Wszystko zależy od tego do czego potrzebujesz nawozy. Jeśli potrzebujesz do roślin to polecam zerknąć na ofertę sklepu https://maxgrowshop.pl/pol_m_Nawozy_...-Hesi-214.html Znajdziesz tam przeróżne oferty nawozów, które są bardzo dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-03-2020, 08:08
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Moja mama ma własne uprawy pszenicy i żyta i wiecie co? Oczywiście, że udało jej się przede wszystkim nawozić je naturalnie, za bo jestem jej wdzięczna. Tutaj https://nawozy.pl/strefa-wiedzy/eksp...w-naturalnych/ poczytacie, czym jest taki nawóz i dlaczego warto go użytkować. To bardzo ważne dla środowiska, jak i samych plonów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-03-2020, 13:52
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

Moim zdaniem koniecznie wybierać należy nawozy naturalne. Nie jakąś chemię itp. Tym bardziej jeśli wy tak samo jak ja uprawiacie własny ogródek z warzywami, które oczywiście później lądują na waszym talerzu. W sklepie https://uprawiaj.pl/ zamawiam takie nawozy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.