kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 07-05-2015, 18:31
milenax milenax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Zależy od tego jak będziesz prowadzić ten biznes. Czy zamierzasz działać przede wszystkim w internecie, czy nie. Wytycznych jest naprawdę wiele. Trzeba się dobrze przygotować, mieć odpowiedni plan działania. W każdym razie życzę powodzenia i wytrwałości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 15-05-2015, 18:26
efercia efercia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Wytrwałość i zawzięcie jest najbardziej potrzebne do tego aby coś zdziałać w temacie pracy i własnego biznesu. Jeśli człowiek nie ma odpowiedniej wizji oraz swojego amerykańskiego marzenia to nie może liczyć, że osiągnie jakiś spektakularny sukces czy coś w tym stylu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 22-05-2015, 08:49
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba ułożyć odpowiedni który będzie przecież podstawą na którym zbudujemy naszą firmę. Trzeba tam wszystko uwzględnić od wszelkim wydatków po motywowanie pracowników No a potem już trzeba wdrażać powoli swój plan w życie.

Ostatnio edytowane przez Madlen89 : 08-06-2015 o 15:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 27-05-2015, 05:34
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Mając własny biznes warto pomyśleć o zakupie niszczarki do dokumentów np z http://niszczarkidokumentow.pl/15-hsm-niszczarki Na pewno nie raz się przyda. Poza tym komputer i inne sprzęty najwyższej jakości to must have. nie ma nic gorszego niż praca na rozpadającym się i zamulającym sprzęcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 27-05-2015, 07:29
Malasi24 Malasi24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Tak poczytać mogę ale nic z tego nie kumam. Mam własną firmę budowlaną, jestem kierowniczką. Nie ma żadnej wizytówki na necie ani strony firmowej Jak sądzicie warto komuś zapłacić za jakieś pozycjonowanie strony za jakieś te usługi co tutaj mówicie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 01-06-2015, 20:33
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malasi24
Tak poczytać mogę ale nic z tego nie kumam. Mam własną firmę budowlaną, jestem kierowniczką. Nie ma żadnej wizytówki na necie ani strony firmowej Jak sądzicie warto komuś zapłacić za jakieś pozycjonowanie strony za jakieś te usługi co tutaj mówicie ?

Sama widzisz po sobie, że wszystko co robisz - robisz w internecie. Dlatego pozycjonowanie wydaje się być rozsądne. Możesz się zorientować nad opcją pozycjonowania i wizerunku jednocześnie. Ewentualnie monitorowania wyników i prób zwiększenia sprzedaży produktów/usług. Poczytaj na stronie http://adseo.pl o co dokładnie chodzi, bo na forum ciężko wszystko wytłumaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 02-06-2015, 08:11
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Decydując się na własny biznes warto pomyśleć o sprzęcie do biura. Ja ostatnio trafiłam na drukarki firmy http://www.activejet.pl/ i zastanawiam się nad zakupem jednej. Przydałaby się bo ta którą mam nie działa już tak dobrze jak kiedyś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 09-06-2015, 10:19
buulba buulba is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Własny biznes to jest teraz problem w Polsce bo jest tyle ustaw co akurat wszystko to pilnuję i tylko kłody pod nogi dają normalnemu człowiekowi. Vaty, podatki i inne rzeczy tylko po to aby normalny człowiek nie otworzył biznesu w swoim kraju czyli w Polsce..chore
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 16-06-2015, 08:28
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Zainwestuj jeszcze w fotografa street view, którego zadaniem będzie pokazanie Twojej firmy od środka i od zewnątrz. Są to zdjęcia, które możesz umieścić na swojej stronie i zwiększyć zaufanie wśród klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 16-06-2015, 16:42
czeresnia czeresnia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Przed założeniem jakiejkolwiek działalności gospodarczej trzeba się zapoznać z regulacjami prawnymi, które dotyczą zarówno założenia, jak i prowadzenia takiej działalności. Trzeba wiedzieć na czym się stoi, żeby w przyszłości uniknąć wszelkich problemów związanych z niedopełnieniem jakiejś formalności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.