kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 07-07-2017, 16:03
słoneczko7 słoneczko7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

Jak tylko minie mi opryszczka to idę się zapisać na oczy. Stosuję krem endvir, więc 3-4 dni i już będzie po niej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 09-07-2017, 07:19
konrad654 Mężczyzna konrad654 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 3
Domyślnie

ale coś pomoże z tym
__________________
oferta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 12-07-2017, 14:59
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

makijaż permanentny to fajny pomysł na zatuszowanie wszelkich przebarwień czy blizn. Nie jestem do końca przekonana czy warto robić taki makijaż na stałe, kiedyś szukałam informacji na ten temat, gdyż mam drobny kompleks asymetrycznych ust. Na jednym z blogów o zdrowiu znalazłam artykuł, który obszernie opisał ten temat (http://dbajmyozdrowie.eu/makijaz-per...wady-i-zalety/) i być może zdecyduję się na taką delikatną korektę. Wydaje mi się, że takie subtelne ingerencje w naszą urodę to fajne i rozwiązanie no i również znaczna oszczędność czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 07-09-2017, 20:52
knedelka knedelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 24
Domyślnie

Jesli chcesz wygladac naturalnie ale elegancko i nie masz czasu na ciagle przesiadywanie w lazience i poprawianie makijazu to jak najbardziej polecam Ja robilam taki zabieg http://klinikamiracki.pl/zabieg/makijazpermanentny/ w klinice Miracki w Wawie, w sumie mam dolna kreske i brwi a teraz jestem umowiona na gorna bo chce miec komplet To super miejsce, makijaz wyglada naturalnie a nie groteskowo a obslga jest doswiadczona i przyjemna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 11-09-2017, 15:25
SabinaMiazga SabinaMiazga is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 1
Domyślnie

Ja też borykam się z myślami żeby zrobić sobie kreski permanentne . Na pewno sobie zrobię bo bardzo mi się podobają zwłaszcza takie delikatne.
__________________
glass bowl bathroom sink
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-11-2017, 05:55
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja uważam, ze to dobry pomysł ale wiadomo, każdy z nas ma inne podejście do tego tematu. A jeśli chodzi o sprawdzony salon gdzie taki zabieg spokojnie można wykonać i nie bać się o efekt końcowy to polecam Jadore Instytut z Krakowa http://jadoreinstytut.com/makijaz-permanentny/. Salon cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów a ceny są według mnie bardzo przystępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 17-12-2017, 16:24
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Ostatnio wiele kobiet decyduje się na makijaż permanentny. Moim zdaniem jest to świetna i bardzo wygodna sprawa. Swoje kreski na powiekach robiłam u Pana Krzysztofa w krakowskim Vici Clinic. Polecam Biotek - makijaż wygląda naprawdę super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 22-12-2017, 10:57
Karolina25 Karolina25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 17
Domyślnie

Makijaż permanentny to bardzo fajna sprawa. Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektóre kobiety boją się, że może wyglądać sztucznie. Najnowsza metoda piórkowa zapewnia bardzo naturalny efekt, bo na skórze pigment jest wprowadzany jako małe kreseczki, które wyglądają niemal taka samo jak naturalne włoski. Tu można więcej o tym poczytać: makijaż permanentny w Rzeszowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-12-2017, 20:28
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Ja na makijaż permanentny nigdy bym się nie zdecydowała. Zdecydowanie wolę się malować co dzień. Ważne jest też odpowiednie dbanie o pędzle do makijażu. Tutaj https://blog.tagomago.pl/jak-myc-ped...a-do-makijazu/ możecie na ten temat poczytać. Zerknijcie sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 31-12-2017, 10:39
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Od kiedy zrobiłam sobie makijaż permanentny w Vici Clinic w Krakowie, nie wyobrażam sobie bez niego życia. Przede wszystkim każdego poranka zaoszczędzam mnóstwo czasu. No i zawsze wyglądam świeżo Zabiegi są praktycznie bezbolesne, nie musicie się niczego obawiać. Polecam Biotek - u mnie sprawdził się idealnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.