kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 21-10-2021, 09:24
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Świetną sprawą dla mnie okazała się inwestycja w XTB. Jest to jeden z najlepszych brokerów, także jak najbardziej warto spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 21-10-2021, 09:46
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie Hobby

Moim hobby ostatnio są podróże. Zawsze bałam się wyjazdów za granicę, ale odkąd wyjechałam z biurem Itaka to wydaje mi się to wszystko o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Do tego jestem spokojna, bo gwarantują dobre ubezpieczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 22-10-2021, 15:02
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 528
Domyślnie

Wydaje mi się, że książka to zawsze dobry pomysł na prezent. Jeżeli nie wiesz, jaką książkę najlepiej wybrać, to koniecznie odwiedź księgarnię internetową Tantis. Znajdziesz tam na przykład takie książki: https://tantis.pl/serie/kroniki-diuny-3132 .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 22-10-2021, 23:10
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Od jakiegoś roku moim hobby jest granie w gry komputerowe. Głównie gram wieczorami z koleżanką z pracy. Z racji, że gram na górnej alei często gram takimi postaciami jak Yorick i splitpushuję przez cały czas, ale sporo gier też przegrywałam i nie miałam pojęcia dlaczego. Szukając porad do tej postaci na stronie https://www.lolporadnik.pl/yorick-poradnik/ znalazłam sporą dawkę wiedzy zawierającą poprawne ustawienie run i od czasu ich zastosowania szybciej zabijam wieże i mogę robić większą presję na mapie i częściej wygrywam gry - polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 24-10-2021, 14:19
kammi49 kammi49 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 73
Domyślnie

Ja chętnie podzielę się nietypowym hobby mojego przyjaciela A mianowicie, pasjonuje się on gołębiami! Ma hodowle gołębi, ma swoje gołębniki i nawet bierze udział w różnych zawodach. Jest w to naprawdę mocno wkręcony i podziwiam,że tak wytrwale w się tym wszystkim zajmuje. Wszystkie jego gołębie są odpowiednio oznakowane dzięki akcesoriom od https://pep-art.pl/ - mój przyjaciel bardzo o nie dba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 25-10-2021, 23:56
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

A co powiecie na temat muzyki klasycznej? Bo mnie osobiście ona mega wciągnęła. Zresztą sami posłuchajcie tego projektu https://pendereckisgarden.pl/pl to będziecie wiedzieć o co mi chodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 26-10-2021, 07:03
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

Zarówno ja i moje dzieci bardzo lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Z tego powodu moje dziecko należy do skautów, którzy korzystają z takich dofinansowań jak Program Wspierania Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych aby moje dziecko mogło w nich uczestniczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 26-10-2021, 07:22
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Ostatnio jakoś więcej czasu spędzam na przegadaniu ofert różnych sklepów niżeli na czymkolwiek innym. Dużo jest fajnych sklepów online typu https://www.bee.pl/9171-miody-i-syropy które co chwila mają jakieś promocje, więc jeśli chce się zaoszczędzić trochę pieniędzy trzeba regularnie pilnować takie strony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 26-10-2021, 10:42
bulcia bulcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 255
Domyślnie

Moim największym hobby jest muzyka Kolekcjonuje płyty, chodzę na koncerty no i dużo słucham oczywiście. Ostatnio zainteresowała mnie polska muzyka alternatywna wykonawcy z tego gatunku naprawdę potrafią zaskoczyć. Warto spojrzeć na płyty z tego gatunku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 27-10-2021, 21:11
Duff231 Duff231 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 168
Domyślnie

Wędkarstwo to popularne hobby. To też duża dawka relaksu, a jak się jeszcze złowi rybę to jest przy okazji kolacja. Generalnie to dużą rolę tu odgrywają przynęty. Fajne są te z Optimal Baits, to Polski producent, który ma bardzo fajne przynęty.

Ostatnio edytowane przez Duff231 : 07-01-2022 o 14:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.