kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-05-2019, 10:49
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie Wyprawka dla dziecka.

Cześć zaczęłam kupować wyprawkę dla dziudziusia, jednak mam wiele pytań,obaw jakie rzeczy wybrać, co będzie potrzebne, co odpowiednie dla dziecka, może robiłyście już takie zakupy i pomożecie? doradzicie? czy potrzebny będzie rożek?na co zwrócić uwagę przy wyborze łóżeczka? Czy śpiwór to dobry pomysł? Bo szczerze to nie wiem co jest najbardziej potrzebne na początku. O czym warto pamiętać ? Zapisujecie co kupic czy tez nie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-05-2019, 13:29
grzegorz332 Mężczyzna grzegorz332 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem każda wyprawka dla dziecka powinna być bardzo duża.Takie jest moje zdanie na ten temat w stu procentach.
__________________
quadralite stroboss 60
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-05-2019, 08:30
madusia madusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 23
Domyślnie

Wyprawka dla niemowląt musi uwzględniać to, że dziecko szybko rośnie. Dlatego kup kilka ubranek w rozmiarze 56. Pozostałe rzeczy powinny mieć rozmiar 62. Nie wiesz, jak duże będzie dziecko po urodzeniu. Lepiej więc być od razu przygotowanym. Nie wszystkie środki pielęgnacyjne są odpowiednie dla tak małego dziecka. Kosmetyki dla noworodka powinny mieć atest, nie mogą zawierać alkoholu, sztucznych barwników czy substancji konserwujących.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-05-2019, 19:25
hektorek hektorek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 79
Domyślnie

Ja kompletowałam listę w czasie ciąży i za każdym razem jak na coś wpadłam, lub mi się przypomniało to dopisywałam. Sporo rzeczy kupowałam online, m.in w sklepie https://smyklove.pl/ gdzie mają ręcznie szyte produkty. Ich jakość mocno odbiega od asortymentu sieciówek, więc mogę polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-05-2019, 21:36
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Nie zapomnijcie o smoczku i gryzaczku. Tutaj https://bebito.pl/smoczki-i-gryzaki można się rozejrzeć. Mają tam wiele propozycji dla chłopców i dziewczynek. Można się tam naprawdę kompleksowo zaopatrzyć. Poza tym znajdziecie tam również pozostałe elementy wyprawki dla malucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-05-2019, 07:14
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Myślę, że w takiej wyprawce musi być również coś do pępka, bo jak wiadomo pielęgnacja pępka noworodka jest bardzo istotna, aby dobrze i zdrowo się on goił. Słyszeliście o takim środku jak Octenisept? Jest dostępny w każdej aptece, działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo, przyspiesza gojenie. Sądzę, że może się przydać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-05-2019, 08:48
miska699 miska699 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 16
Domyślnie

Taką wyprawkę dobrze kompletować w sklepach internetowych bo można zaoszczędzić trochę pieniędzy.
__________________
Zabawki dla dzieci https://malesmyki.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-05-2019, 15:36
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Ja także kompletowałam wyprawkę w trakcie ciąży. Pytałam koleżanek co powinnam mieć na pierwsze dni życia mojego skarbulka i mi podpowiadały. Jedno wiem na pewno nie będę trzymać dziecka w rożku. Wydaje mi się że nie potrzebnie ogranicza maleństwu swobodę ruchu, a jak wiadomo dziecko dużo rusza się nawet podczas snu. A w jakim rozmiarze ciuchy? Kup kilka sztuk rozmiarze 56 i 62 i zobaczysz. Zawsze w trakcie możesz dokupić większe bądź mniejsze ale będziesz miała pewność w który rozmiar mieści się twój maluch
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-05-2019, 05:27
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Jeśli w internecie robicie takie zakupy to polecam tylko sprawdzone sklepy internetowe, jak https://bombelkovo.pl/. Macie wtedy pewność, że produkty będą bezpieczne dla waszego dziecka, z odpowiednimi atestami. I na żywo prezentują się dokładnie tak jak na zdjęciach. Robiąc zamówienie polecam wziąć gryzak organiczny, zdrowszego dla maluszka nie znajdziecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-05-2019, 20:06
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Większość wyprawki dla dziecka można oczywiście kupić w internecie. Na specjalnie do tego dedykowanych stronach można znaleźć akcesoria o wysokiej jakości i w pełni bezpieczne dla dziecka. Mi znajoma podpowiedziała ostatnio, gdzie mogę kupić maty do przewijania oraz inne przydatne przedmioty na czas, kiedy dziecko będzie jeszcze niemowlakiem. Sama jeszcze nie mam doświadczenia w tej kwestii więc szukam pomocy u przyjaciółek
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.