kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-08-2020, 08:33
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie Dobry wózek spacerowy - poszukiwania

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie wózków spacerowych? Zależy mi na dobrej cenie i też porządnej jakości (żeby jednak trochę nam posłużył). Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-08-2020, 15:52
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Jeśli chodzi o spacerówkę to sprawdź sobie anex air-x. U mnie świetnie się sprawdza, wózek solidny, wygodny i łatwy w obsłudze. Maluch ma w nim sporo miejsca pasy trzymają pewnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-08-2020, 11:29
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli będziecie szukali kilku ciekawych propozycji w zakresie wózków spacerowych to koniecznie zwróćcie uwagę na "Wózek spacerowy Euro-Cart Volt Pro Powder Pink" który znajdziecie w ofercie http://zdrowiaczar.pl/wozek-spacerow...nk-p-3345.html sklep z naprawdę dużymi możliwościami, przystępnymi cenami i jednocześnie profesjonalnego wsparcia ze strony obsługi klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-08-2020, 08:59
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Jak najbardziej mogę się zgodzić z @MajaU która wspomina o ZdrowiaCzar.pl w przypadku których można znaleźć wiele potrzebnych rzeczy, w tym oczywiście stylowe, funkcjonalne i w dobrej cenie wózki spacerowe. Warto sprawdzić, jestem przekonany że podejmiecie racjonalną decyzję zakupową!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-08-2020, 21:31
dkessler's Avatar
dkessler Mężczyzna dkessler is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Miasto: Wrocław
Posty: 6
Domyślnie

Świetne porady, właśnie czegoś takiego szukałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-08-2020, 08:58
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Ciekawy temat, może i my w takim razie sprawdzimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-08-2020, 18:38
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Jeśli chodzi o spacerówkę to sprawdź sobie anex air-x. U mnie świetnie się sprawdza, wózek solidny, wygodny i łatwy w obsłudze. Maluch ma w nim sporo miejsca pasy trzymają pewnie.

Potwierdzam i również polecam wózek spacerowy Anex air/x, głównie z tego względu, ze jest bardzo praktyczny, naprawdę lekki, sprawnie się go składa, a do tego fajnie się prezentuje- osobiscie preferuję minimalistyczny design
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-08-2020, 18:11
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez http://zdrowiaczar.pl/wozek-spacerow...nk-p-3345.html u których będziecie mogli znaleźć ciekawe propozycje, jak Euro-Cart Volt Pro Powder Pink które pozytywnie zaskakują ilością propozycji, dobrymi cenami i uczciwym podejściem do potrzeb klienta. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-08-2020, 07:54
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Ja po pół roku zmieniłam gondolę na spacerówkę a super łatwo się to robi, dosłownie jednym ruchem i tak jeździmy do dziś, jedyne co to dokupiłam sobie jeszcze dodatkową spacerówką x-fly, taka typową, lekką spacerówkę wyjazdową nadającą się nawet do samolotu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-10-2020, 17:54
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Sprawdź sobie air-x z anexa. Wygodny, solidny i poręczny a przy tym łatwy w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.