kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 15-08-2017, 21:27
KacperNo KacperNo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 1
Domyślnie

Wszystkie te lampy nowoczesne sa fajne tylko jak większość jest jednorazowa bo ledow nie można wymienić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-10-2017, 22:59
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Dzisiaj wybór tego rodzaju produktów na naszym rynku jest naprawdę duży. Przy czym moim zdaniem na uwagę zasługują na pewno prestiżowe produkty marki Aquaform . Są one przede wszystkim starannie wykonane, świetnie się prezentują i na pewno dodadzą wnętrzom charakteru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 14-10-2017, 17:12
satkam satkam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

Takie lampy wyglądają naprawdę ładnie! Super sprawa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-10-2017, 20:05
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Światło może być najbardziej istotnym elementem projektu w każdym schemacie wnętrza.Bez właściwego i odpowiedniego oświetlenia, naturalnego lub sztucznego, dom może być zimny i nudny. Dlatego lepiej zdecydowac się na lampy Ramko i cieszyć się oświetleniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-10-2017, 10:38
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

Ja z lamp preferuję lampy sufitowe. Nigdy nie stracą chyba na jakości. Dodatkowo na tej stronie http://kuplampy.pl/lampy-sufitowe-spoty znajdziecie świetne, eleganckie lampy, jest w czym wybierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 26-11-2017, 20:20
missska missska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 25
Domyślnie

A co sądzicie o lampach sufitowych, takich obręczach?
Widzę, że coraz częściej się one pojawiają. Ale myślę, że taka lampa to pasuje bardziej do wnętrza nowoczesnego, a nie urządzonego klasycznie ( nie mówiąc - starodawnie ). Po remoncie kupię sobie takową, mam już upatrzony model L-CD-01 z https://www.sklep.kaja.com.pl/zyrandole-c-1_2.html. Światło daje ciepłe, ledowe, jasne. Myślę, że dobrze salon oświetli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-12-2017, 08:45
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Mi przez długi czas kompletnie nie podobały się jakiekolwiek lampy. Jak dla mnie źródło światła mogło być kompletnie ukryte. I z resztą dużo firm jakiś czas temu takie rozwiązania proponowała. Przecież powstały listwy zwane chyba gzymsami, które właśnie takie rozwiązanie ukrytego w sonie światła proponowała. Albo podwójny sufit w którym punkty świetlne są pochowane. Oczywiście teraz mimo, że nadal uważam to za bardzo fajne rozwiązanie to znowu zaczęły mi się podobać lampy i żyrandole. Moim zdaniem mogą one spokojnie być uzupełnieniem wnętrza, dodatkiem dekoracyjnym. Wielki wybór lamp różnego rodzaju i żyrandoli jest na https://technodeluxe.pl . A nie tylko kształt lampy może być elementem dekoracyjnym, ale też światło jakie daje. Jak ktoś dobrze zagra światłem i cieniami w pomieszczeniu to może naprawdę genialny klimat stworzyć wieczorem w pomieszczeniu. Teraz jestem zdania, że lampę trzeba wybierać z rozmysłem i nie powinno się kupować pierwszej lepszej lampy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-01-2018, 17:27
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie Oświetlenie

Moim zdaniem nie ma co odrzucać nowości. Znajdujemy się w takich czasach, że za 5 lat wszystko co znamy, może okazać się tak przestarzałe, że aż śmieszne. ;D . Osobiście rozważam zakup oświetlenia ledowego ze strony http://www.ledovo.pl/ . Myślę, że taka aranżacja zostanie ze mną na dłużej niż lampy żarówkowe. A Wy co sądzicie? Dla mnie ledy to super wynalazek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 05-01-2018, 09:37
Volkoli Volkoli is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 1
Domyślnie

Jak myślicie czy halogeny sprawdzą się w łazience?
__________________
klamka kwadratowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-01-2018, 11:37
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Sama w sobie lampa nie jest tak ważna jak dobór właściwej żarówki. Poczytajcie sobie ten artykuł https://www.bomi.pl/ranking-zarowek-...pszych-modeli/ a dowiecie się jakie żarówki led warto zakupić i dlaczego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.