kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-06-2017, 10:25
tymebka tymebka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 2
Domyślnie Oklejenie samochodu

Witam,
W sklepie ogrodniczym, w którym aktualnie pracuję brakuje skutecznej reklamy. Tak mi się wydaję z uwagi na mały ruch. Postanowiłam, że dobrym pomysłem będzie oklejanie samochodów reklamą. Codziennie samochody jeżdżą po mieście, więc więcej osób będzie w stanie zobaczyć reklamę. Długo szukałam dobrej firmy i w końcu znalazłam Studio reklamowe, które zachęciło mnie zarówno ceną, jak i miłą obsługą. Od piątku razem współpracujemy i póki co jest bardzo dobrze.

Ostatnio edytowane przez tymebka : 04-08-2017 o 08:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-03-2019, 08:33
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Bardzo fajnie, cieszę się. Sam też niedawno zlecałem oklejenie samochodu firmowego i skupiłem się na tym, by koncept wizualny był dobrej jakości - rzucona na karoserię pierwsza lepsza folia samoprzylepna olsztyn to za mało dla klientów wymagających - np mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-06-2020, 09:17
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A skoro już o oklejaniu samochodów mowa, to co sądzicie o oklejaniu szyb w samochodowych, po to, aby je przyciemnić? Z tego, co czytałam na stronie internetowej https://samnaprawiam.com/przyciemnia...-to-robic.html, wcale nie jest to droga usługa, a niesie za sobą sporo korzyści Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-06-2020, 20:40
bomix bomix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 3
Domyślnie

witam

Chcę okleić sobie szyby w aucie żeby je przyciemnić . Jak jedziemy gdzieś z dziećmi to grzeje im słońce przez szybę. Dlatego szukam i znalazłem firmę http://www.przyciemniamy.com.pl/szyb...odowe_lodz.php A może macie jakąś inną sprawdzoną firmę którą możecie polecić??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-06-2020, 07:31
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ile kosztuje oklejenie auta?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-02-2022, 08:46
heloise68's Avatar
heloise68 heloise68 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Oklejanie samochodu to dobry pomysł. I to nie tylko w celach reklamy, a nawet zabezpieczenia lakieru przed uszkodzeniami. Słyszałem, że w takim przypadku świetnie sprawdzają się folie ochronne i sam obecnie rozważam takie rozwiązanie. Znalazłem taką firmę https://dabcar.pl/folie-ochronne-ppf/ , która oferuje właśnie oklejanie pojazdów. Co sądzicie? Macie na swoich autach folie ochronne? Jak się sprawdzają?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.