kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 19-10-2018, 09:59
neverek neverek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja jestem na etapie poszukiwań nowego garnituru. Nie ukrywam, że po sklepach raczej chodzić nie lubię, więc stwierdziłem, że z pomocą może przyjść tutaj internet. Znajomy polecił mi stronę: https://kubenz.pl/odziez/garnitury.html Kilka garniturów już wpadło mi w oko. Czy mieliście może okazję zamawiać coś do nich?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 19-03-2019, 09:46
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Kupno garnituru na ślub to niełatwe zadanie, warto do-edukować się odpowiednio przed zakupem, a jeśli nie mamy na to czasu to skorzystać z pomocy znajomego/znajomej lub może nawet kogoś profesjonalnego? Mamy 2019 rok, osobista stylistka kraków jak osoba towarzysząca przy zakupach za nieraz ponad 1000 zł to żaden wstyd dla nowoczesnego mężczyzny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 22-05-2019, 19:34
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Sam garnitur to jeszcze nie wszystko, trzeba będzie do niego dobrać jakąś ładną koszulę Bardzo ładne, eleganckie i wysokiej jakości koszule męskie oferuje firma osovski. Mój mąż ma sporo rzeczy tej marki w szafie i bardzo je sobie chwali
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-05-2019, 13:23
Paweł146 Paweł146 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Klasyka zawsze najlepsza i zawsze w modzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 28-05-2019, 22:43
pawell Mężczyzna pawell is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Zastanawiacie się też nad skarpetami do garnituru? To taka niby prozaiczna sprawa, a jakże ważna. jakie skarpetki do garnituru to częste pytanie i nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Trzeba po prostu zachować dobry smak i będzie elegancko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 15-07-2019, 17:01
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Dobry garnitur to podstawa Jeśli macie takiego faceta, jak mój, to koniecznie namówcie go żeby chociaż raz w życiu kupił sobie porządny, dopasowany do niego garnitur. Ja mojego (za sprawą opinii znajomych) zaciągnęłam do Marcus Kerr w Toruniu. Tak mi faceta odszykowali, że normalnie bym go nie poznała! Co dobrze dopasowany garnitur potrafi zrobić z facetem, to tylko kobiety wiedzą Poza tym! Obsługa świetna - jakoś tak go zakręcili, że nawet nie marudził przy przymierzaniu za bardzo. Polecam sklep każdemu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-08-2019, 19:23
GonczyPolski GonczyPolski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

To całe szczęście, że ja mojego nie muszę namawiać do założenia garnituru Od lat pracuje pod krawatem, więc mu to zupełnie nie przeszkadza, ale jeździ po budowach, remontowanych budynkach itp, więc większej wagi do codziennego garnituru nie przykłada. I w sumie podobnie miało być ze ślubnym... chciał potem wziąć go do pracy... :/
Namówiłam go jednak żeby kupił sobie jeden lepszy, porządny i zostawił go jako "wyjściowy", a nie do pracy. Na początku kręcił nosem, ale potem przyznał mi rację i poszedł tam gdzie zawsze - do Vizarro w Toruniu Jak potem odebrał go po poprawkach to nie mógł się napratrzeć, jak dobrze na nim leży garnitur, bo w pozostałych nie przykładał do tego zbytnio wagi i nawet nigdy nie chciał zostawić na poprawki. Teraz powiedział, że wszystkie będzie zostawiał!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 18-08-2019, 15:53
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

O takich problemach pisza tu https://www.4cab.eu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-08-2019, 10:42
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Jest w sieci kilka bardzo dobrych sklepów gdzie można dostać porządną odzież męską, która będzie panom służyła na lata. Mam tutaj głównie teraz na myśli jeden sklep https://borgio.co/pl/ gdzie mój Emil sobie od czasu do czasu zamówi koszulę czy jakieś spodnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 22-08-2019, 18:59
mila1717 mila1717 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 3
Domyślnie

Jak garnitur to tylko Vistula, najlepiej wstrzelić się w jakiś czas promocji bo wyjściowe ceny są dość wysokie. Ale i jakość jest bardzo dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.