kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 28-04-2015, 14:43
aniulka675 aniulka675 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Jakoś bardziej wolałabym mieszkanie niz dom. Po pierwsze nie lubię pracować w ogrodzie, po drugie nie ma sąsiadów praktycznie, tak jak są w bloku. CHociaż właściwie zależy, bo jak za sąsiadów ma się jakichś gburów to wtedy trochę gorzej ..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 29-04-2015, 14:15
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

A gdzie mieszkacie w Warszawie? My poważnie zastanawiamy się nad kupnem mieszkania w stolicy. Fajnie się mieszka koło metra? Znalazłam taki projekt http://www.19dzielnica.pl/element/lokalizacja i zastanawiamy się czy warto tam się odezwać. Jak oceniacie ich mieszkania? Na jakim one są poziomie? Czy mieszkanie koło metra to dobra inwestycja?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 29-04-2015, 20:49
maria2015 maria2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

Zdecydowaliśmy się na mieszkanie Mamy małe pensję a wydatki coraz większe, dziecko w drodze to staramy się wszędzie szukać oszczędności. Nie dość, że mąż ma swoją pracę na umowę zlecenie to jeszcze stara się łapać jakiś takich prac dodatkowych i dorywczych na działkach, czyli idzie do ludzi i pyta czy chcą, żeby im wykosił trawę..Nie mamy łatwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 04-05-2015, 15:53
kathryn09 kathryn09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Mieszkanie to jednak o wiele tańsza opcja. Praktycznie płaci się fundusz remontowy i człowiek nie musi się martwić,a mając dom to taka skarbonka bez dna. Jak przyjdzie generalny remont robić to można się załamać ile pieniędzy potrzebne jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 05-05-2015, 13:30
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

To zależy na co możesz sobie obecnie pozwolić. Uważam że mieszkanie jest dobrym pomysłem jeśli mieszkasz samotnie a najlepszym wyborem w takim przypadku może być kupno kawalerka sopot Zgadzacie się ze mną ? Za dobrą cenę można znaleźć na prawdę bardzo przytulną kawalerkę. Mój syn taką sobie kupił
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 05-05-2015, 16:51
janastazy janastazy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Jakbym miała możliwość to zdecydowanie wybrałabym dom. Marzy mi się za parę lat bieganie po ogrodzie z dziećmi i psem. Jest to komfort sam w sobie cisza, spokój, swoje cztery ściany. Nie musisz martwić się męczącymi sąsiadami i szczekającymi psami na klatce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 05-05-2015, 21:05
bridget78 bridget78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

To trudne pytanie i chyba każdy indywidualnie musi sobie odpowiedzieć. Jesli ma się na tyle wolnych środków to lepszy jest dom. Wtedy i dzieci mają swój teren, mają się gdzie pobawić pod nadzorem, jest gdzie usiąść, zrobić grilla, przyjąć gości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 13-05-2015, 11:07
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Mieszkałam z mężem w dużej willi pod Warszawą. Okolica była ładna, ale czułam się tam obco. Po jakimś czasie miłość wygasła, a teraz toczy się sprawa rozwodowa i podział majątku. Jestem zdania, że zawsze, gdy kończy się jedna droga, rozpoczyna się druga. Chcę rozpocząć nowe życie wśród bliskich mi ludzi, których zostawiłam w stolicy. Moi znajomi mieszkają na Powiślu i tu też szukam swojego M. Poważnie myślę o http://rezydencjaorlowicza.pl/ Mam nadzieję, że ta spokojna okolica i bliskość przyjaciół postawi mnie na nogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 13-05-2015, 11:37
mistella mistella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Do ok. 30-35 roku zdecydowanie mieszkanie w mieście gdyż blisko na imprezy do pracy i ogólnie łatwiej prowadzi się życie w pośpiechu.

Powyżej tego wieku zdecydowanie własny dom za miastem! Cisza, spokój, możliwość grillowania
__________________
Trenuje piłkę nożną bo lubię
W wolnych chwilach filmuje z powietrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 15-05-2015, 08:08
Kubota76 Mężczyzna Kubota76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie Dom!!!!

Ja uważam, że dom. Wszystko oczywiście zależy od posiadanych finansów. Dom zapewnia większą swobodę, nie ma sąsiadów za ścianą, masz do dyspozycji ogródek, nikt ci nie stuka, puka nad głową. Nie ma czynszu - tylko podatek od nieruchomości, który i tak możesz rozłożyć na raty. Jedyny mankament to wysokie koszty ogrzania, ale z drugiej strony coś za coś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.