kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 04-07-2020, 14:58
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

U mnie akurat wystarczyło odpowiednio dobrać kosmetyki. Fajnie sprawdziły się te z serii Acne od Novaclear. Zapobiegają powstawaniu nowych wyprysków, działają antybakteryjnie i dają efekt przyjemnego zmatowienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 16-12-2020, 09:26
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Ja długo walczyłam z trądzikiem. Dopiero laserowy zabieg w gabinecie przyniósł efekty, które mnie zadowoliły. Polecam udać się do gabinetu Medilaser
Sprawdźcie szczegóły trądzik zapalny Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 16-12-2020, 10:07
kate444 kate444 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 300
Domyślnie

Sama długo nie mogłam poradzić sobie z bliznami po trądziku. Dopiero wizyta w Esdermie we Wrocławiu pomogła mi zapomnieć o tym problemie. Kilka zabiegów i problem zniknął.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 21-12-2020, 15:20
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 586
Domyślnie

Wybierz się do dermatologa po leki na zamówienie. Receptę na leki recepturowe bez problemu zrealizujesz w aptece DOZ. W tych aptekach personel jest odpowiednio przeszkolony, produkty są bez konserwantów czy substancji wypełniających.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 06-01-2021, 18:59
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jeśli masz problem z trądzikiem i nie pomagają Ci już kosmetyki, to możesz skorzystać z zabiegu, który może Ci pomóc wyleczyć ten problem. W Warszawie znajduje się klinika, która się w tym specjalizuje https://mediderm.com.pl/oferta/derma...zenie-tradziku, więc polecam Ci zajrzeć, jeśli mieszkasz gdzieś w okolicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 23-01-2021, 21:29
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Trądzik to dość popularny problem skórny. Czasami jest to wynik hormonów, dojrzewania, a czasami wynik nieodpowiedniej diety. Warto tutaj https://dietly.pl/blog/dieta-na-tradzik poczytać sobie odnośnie diety vs trądzik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 26-01-2021, 15:53
MalaMi1 MalaMi1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 176
Domyślnie

Polecam udać się do ESDERMU we Wrocławiu. Miałam problemowy trądzik i udało mi się go dzięki nim wyleczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 04-02-2021, 11:30
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Moja znajoma zmagała się z trądzikiem praktycznie od wczesnych lat młodości. Trochę z latami jej cera się poprawiała, ale sama była w szoku jak najlepsze efekty uzyskała gdy zaczęła przyjmować tabletki antykoncepcyjne. Ja ostatnio też trochę czytałam na temat ich skuteczności https://antykoncepcjanamiare.pl/dwus...jna-a-tradzik/ i jak się okazuje, faktycznie można sobie pomóc tutaj bez drogich kosmetyków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.