kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Stary 18-06-2018, 11:51
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member

Domyślnie wycena nieruchomości

Każda wycena jest bardzo ważna , ja wyceniłem swoją działkę oczywiście przy pomocy http://prores.com.pl/oferta-wyceny-nieruchomosci/ , bardzo dobra wycena , polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-06-2018, 21:44
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member

Domyślnie

A sprzedałaś już? Bo taka sama wycena to nie wszystko, to trzeba jeszcze ofertę dopasować do rynku. Sobie przedzwoń do Eugeniusza Jaworskiego - tel. 603 195 624 on Ci pomoże w sprzedaży, jest w tym ekspertem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2018, 12:54
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member

Domyślnie

Wycena nieruchomości może bardzo pomóc i sprzedającemu i kupującemu. Ja również przed sprzedażą gruntu zdałam się na specjalistę od wycen z biura Vestum https://www.vestum.com.pl/oferta/wyc...dgoszcz-torun/ . Dzięki profesjonalnej wycenie miałam pewność, że proponowana przeze mnie cena sprzedaży jest adekwatna do wartości gruntu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2018, 16:08
radosna radosna is offline
Member

Domyślnie Wycena w Krakowie.

Mnie interesuje, firma zajmująca się wyceną nieruchomości kraków - http://www.a2a-wycena.pl/ . Chętnie poznam Wasze opinie na ich temat, a także to, jak pracują w stresie. Mam niewiele czasu na sprzedanie nieruchomości i muszę ją prędko wycenić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2018, 14:08
Diamond Diamond is offline
Junior Member

Domyślnie

Czasem okazuje się, że wycena to jedno, a życie to drugie. Kiedy samodzielnie próbowałam sprzedać moje mieszkanie w Warszawie, owszem znalazłam kilku chętnych, ale każdy z nich proponował mi cenę stanowczo poniżej stawki, wynikającej z opinii rzeczoznawcy. Do dzisiaj nie jestem pewna, gdzie leżał mój błąd, ale myślę, że problem tkwił przede wszystkim w źle przygotowanej ofercie.

Dzisiaj cieszę się, że na tamtym etapie nie zdecydowałam się sprzedać mieszkania za niską cenę, bo w końcu trafiłam na agenta Rafała Bieleckiego. Dla niego jakoś nie było najmniejszym problemem, by znaleźć zdecydowanych kupców, którzy zapłacą tyle, na ile się nastawiałam. No, ale to jest profesjonalista, który dobrze zna ten rynek, a ja wtedy, w dziedzinie nieruchomości byłam kompletnie zielona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-08-2018, 19:14
blackgrzywa Mężczyzna blackgrzywa is offline
Junior Member

Domyślnie

a ile mniej więcej kosztuje wycena nieruchomości w Warszawie? Możecie podać jakieś widełki?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów