kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-12-2017, 22:08
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie Kosmetyki naturalne od Eldan Cosmetics

Szukam kosmetyków naturalnych. Dużo słyszałam dobrego o kosmetykach Eldan. Czy ktoś z was kupuje lub kupował kosmetyki naturalne od Eldan Cosmetics? Jestem ciekawa waszej opinii na ich temat. Z tego co czytałam to kosmetyki godne uwagi i warto je kupować. Ale mało jest opisane to wszystko, może wy macie jakieś argumenty na ich temat i podzielicie się?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-12-2017, 18:30
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Kochana jeśli jeszcze ich nie próbowałaś to czas najwyższy Ja używam regularnie odkąd je odkryłam czyli już jakiś dobry rok. Naturalny skład i duża skuteczność. Zresztą wypróbuj sama to sama się przekonasz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-12-2017, 05:43
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

kurczę aż wstyd się przyznać, ale pierwszy raz słyszę o tej marce heh. Jak mają naturalny skład to już mi się podobają hehe. Możesz kinnia polecić coś dobrego dla skóry tłustej i ogólnie mega problematycznej ( trądzik itd ) ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-12-2017, 06:57
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

figa na początek przetestowałabym krem Idrapure Oil Free Hydrating, generalnie nie zatyka porów i jest przeznaczony do cery tłustej i trądzikowej. Ma dobry skład ( pantenol, wit A i E, ekstrakt z szałwii czy wyciąg z grasicy ). Przywróci Ci odpowiednią gospodarkę sebum
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-12-2017, 22:14
tobiz Mężczyzna tobiz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 29
Domyślnie

szczerze powiedziawszy o tej firmie nie słyszałam, ale jestem otwarta na nowości więc pewnie i je przetestuję od siebie polecę Ci z kolei koreańskie produkty firmy Benton, zwłaszcza linię ze śluzem ślimaka w składzie skóra po nich jest naprawdę gładka i świeża a co najważniejsze, ich kremy nie powodują podrażnień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-12-2017, 06:29
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

dzięki za odpowiedzi Te kosmetyki Eldan brzmią bardzo sensownie no i skład niczego sobie więc na pewno wypróbuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-01-2018, 14:34
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Lubię naturalne kosmetyki ale nie ograniczam sę do używania tylko takich, lubię wiele innych marek, także bielendę, mają rewelacyjne maseczki żelowe, używam hydro booster jelly mask
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-01-2018, 09:07
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Ja zaraz po świętach kupiłam sobie na próbę ten krem Idrapure Oil Free Hydrating i dodatkowo tonik Acnevect Purifying Lotion. Rewelacja! Nie dość, że skład super ( kwas mlekowy, wyciąg z mięty pieprzowej ) to jeszcze ten lotion skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Lekko się pieni i już widzę, że starczy na długo bo jest bardzo wydajny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-01-2018, 09:37
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

fajnie figa, że jesteś zadowolona Ja teraz z siostrą będę kupować kurację intensywne odmłodzenie dla mamy z okazji 50 urodzin. Wiadomo, że taka cera ma swoje potrzeby i dobre kosmetyki potrafią zdziałać cuda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-02-2018, 13:20
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja jeszcze nie wypróbowałam tych kosmetyków, ale spróbuję. Szukam kosmetyków na naturalnych składnikach bo mam skórę wrażliwą. Znalazłam sklep gdzie można kupić mydła ręcznie robione, olejki do ciała, balsamy https://www.herbisarium.pl/ jestem ciekawa jak sprawdzają się. Czy ktoś może ma te kosmetyki ? Jak są wasze opinie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.