kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 22-10-2018, 16:28
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Jeśli o mnie chodzi to zawsze starałam się szukać informacji na takie tematy na różnych blogach internetowych i tak też znalazłam jakiś czas temu stronę https://mobileclick.pl/kategoria/biz...lekomunikacja/ . Jest to portal z nowinkami technologicznymi, gdzie poruszane są również takie sprawy jak telekomunikacja. Zajrzyjcie sobie tam, bo uważam, że wpisy są naprawdę bardzo pomocne, a może akurat znajdziecie coś w temacie internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 31-10-2018, 14:05
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Ja również uważam, że najlepszy jest internet stacjonarny. Szukając dobrej firmy, która jest w stanie go zaoferować warto skorzystać z oferty firmy Koba, bo opinie o białostockiej firmie koba są w większości pozytywne, co pokazuje, że dba o swoich klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 11-06-2019, 17:54
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Każdy z nas chciałby mieć internet bez limitu, szybki, mobilny i do tego w dobrej cenie. Takie są realia i nie ma co zaprzeczać. Tylko jak wybrać ten najlepszy? Myślę, że pomóc w tym może nam strona https://panwybierak.pl/oferty/intern...mitu-danych/62 . Są tam nie tylko oferty dostępne w naszym miejscu zamieszkania, ale również opinie użytkowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 12-06-2019, 08:40
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Moim zdaniem jednak internet stacjonarny to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Osobiście polecam dostawców lokalnych (w moim przypadku jest to firma Elbonet), bo mają najlepsze oferty i najlepsze ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-11-2020, 12:00
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

ja tam wole stałe łącze jednak, z internetem mobilnym mam kiepskie doświadczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-11-2020, 16:28
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

figa mam podobnie. tym bardziej, ze od kilku miesięcy pracuje zdalnie wiec zależy mi na stabilności i szybkości internetu. Mieszkam w Białymstoku i tu jestem zadowolona z usług dostawcy Elpos ( działają lokalnie). internet szybki ( mamy światłowód), nie przypominam sobie jakiś większych awarii a jestem u nich już ponad rok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-11-2020, 08:46
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Ja mam najszybszy internet w polsce więc nie dziwne że też jestem z niego zadowolona, teraz tym bardziej go doceniam bo pracuję zdalnie a dzieciaki też ciągle w domu siedzą przy kompach, najważniejsze że jest nie tylko szybki ale też stabilny
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.