kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 23-06-2020, 07:56
Henryk64222 Mężczyzna Henryk64222 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

Szukasz naprawdę dobrego radcy prawnego ale niestety bez skutku? W takim razie rzuć okiem na firmę Monika Ortman - radca prawny gdynia. Uważam, że warto skorzystać z jej usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 26-06-2020, 21:31
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 615
Domyślnie

Naprawdę dobrą pomoc prawną znajdziemy w pewnej kancelarii w Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/, szczególnie w sprawach karnych oraz takich które dotyczą osób nieletnich. Kancelaria ma świetne opinie, głównie za zaangażowanie i bardzo dobrą pomoc prawną, pomagają z dużym poświęceniem, często wszystkie czynności są nadzorowane osobiście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 02-09-2020, 16:00
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Zalezy z jakiej dziedziny potrzebujesz pomocy. Jak prawo pracy to śmiało możesz skontaktować się z Panem Tomaszczyk, on się specjalizuje w tej dziedzinie, ma duże doświadczenie, wiedzę i jest rzetelny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 28-09-2020, 13:43
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

A jeśli chodzi o prawo rodzinne i karne to Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie nie ma sobie równych, działają na całym wybrzeżu i wielu osobom już pomogli w trudnych sytuacjach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 28-09-2020, 16:48
popielewa034 popielewa034 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 9
Domyślnie

Jeżeli któraś z was potrzebowała by dobrego adwokata w sprawie rozwodów to mogę polecić Kancelaria Adwokacka Karolina Prożogo Adwokat Lublin. Korzystałam z jej usług w ubiegłym roku. Świetna babka, byłam bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 29-09-2020, 09:00
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Jeśli chodzi o podejście do prawa w sposób bardzo rzetelny, uczciwy, a przede wszystkim niezwykle konkretny, to polecam https://liniaprawakancelariaradcypra...usi ness.site . Pani Marta jest świetnym specjalistą, który przede wszystkim działa na zasadzie bardzo praktycznego podejścia, z ogromną empatią i zrozumieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 29-09-2020, 17:24
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oliwkaaa
Zalezy z jakiej dziedziny potrzebujesz pomocy. Jak prawo pracy to śmiało możesz skontaktować się z Panem Tomaszczyk, on się specjalizuje w tej dziedzinie, ma duże doświadczenie, wiedzę i jest rzetelny.

Również moge polecić Pan Tomaszczyk. Konkretny, rzetelny i zaangażowany. I z tego co słyszałam zajmuje się też prawem rodzinnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 19-10-2020, 16:22
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Adwokat rodzinny z Wrocławia http://rodzinny-adwokat.pl/ jest najlepszy według mnie, korzystałam z pomocy tej Pani i jestem zadowolona, gdyby nie ona, były nie płaciłby do tej pory alimentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 20-10-2020, 15:02
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

To prawda, jeśli chodzi o prawo pracy to zdecydowanie Pan Tomaszczyk- nie ma sobie równych w tej dziedzinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 20-10-2020, 19:58
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Czy możesz zdradzić, w jakim celu poszukujesz prawnika? Jeśli ma on Ci pomóc w kwestiach związanych z prowadzeniem biznesu, proponowałabym Ci rozważyć outsourcing usług prawnych. Tutaj: http://www.portalmedialny.pl/art/750...rozwiazan.html możesz przeczytać o zaletach tego rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.