kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-02-2021, 11:35
Swierczu Mężczyzna Swierczu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 62
Domyślnie jak znaleźć dobrego prawnika?

Opcji jest tak dużo, że aż nie wiem czym się kierować i jakie najważniejsze priorytety ustalić. Jeśli jest jakiś dobry prawnik kraków, znający się na rzeczy i rzetelnie podchodzący do sprawy to dajecie znać bo sama chyba nigdy nie wybiorę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-02-2021, 14:32
hendyman hendyman is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 259
Domyślnie

Obecnie w sieci można znaleźć opinie o prawnikach, więc może warto na ten aspekt zwrócić uwagę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-03-2021, 20:08
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Najlepiej popytać wśród znajomych, może akurat oni mają kogoś godnego polecenia. Ja tak trafiłam na Pana Tomasza Tomaszczyk, który pomógł mi w sprawie przeciwko byłemu już pracodawcy. Dzięki niemu udało mi się odzyskać zaległe należności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-03-2021, 08:34
fune fune is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

na pewno warto poczytać opinie w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-03-2021, 19:37
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Mysle, ze dobrze bedzie tez podpytac znajomych i przyjaciol z okolicy. Ja tak trafilam do kancelarii Weglowski w Szczecinie gdy potrzebowalam pomocy przy sprawie cywilnej. Rzetelnie, konkretnie i w uczciwej cenie, naprawde bylam mega zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-03-2021, 20:43
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Ja też mogę polecić Pana Tomaszczyk. Zna sie na rzeczy i widać, że wie co robi. Służy konkretną pomocą i wsparciem. Jest rzetelny, zaangażowany i przyjazny w kontaktach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-04-2021, 15:43
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Przede wszystkim należy szukać takiego prawnika, który w danej sprawie czy problemie będzie się specjalizował. Tak jak na trafiłam do Clever Step https://cleverstep.pl/ z moim kredytem we frankach. Pracuje tam zespół radców i adwokatów, którzy specjalizują się w takich sprawach. Dlatego mam pewność, że dobrze trafiałam i są duże szanse na pozytywne zakończenie. Nie mogę się doczekać, żeby już mieć to za sobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-04-2021, 18:55
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Rzeczywiście, radca prawny w niektórych rzeczach jest wręcz niezbędny. W łodzi zdecydowanie preferuje kontakt z Kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Co jak co ale wydaje mi się, że w każdej prawnej kwestii dają z siebie wszystko, a jak dołożyć do tego doświadczenie to sprawa jest wręcz wygrana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-05-2021, 17:32
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

A może, zamiast od razu poszukiwać prawnika, zacząć od czegoś mniejszego? Większość rzeczy da się załatwić przy małej pomocy i wiem co mówię. Bardzo często korzystam ze wsparcia https://ekancelaria.tv/ gdzie można otrzymać bardzo konkretne wskazówki i informacje, które mi osobiście bardzo się przydały i nakreśliły konkretny kierunek działań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-05-2021, 10:39
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amela22
Ja też mogę polecić Pana Tomaszczyk. Zna sie na rzeczy i widać, że wie co robi. Służy konkretną pomocą i wsparciem. Jest rzetelny, zaangażowany i przyjazny w kontaktach.

Pana Tomasza także mogę polecić. Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze opcje rozwiązania. I co fajne, udziela porad online a to bardzo wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.