kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-07-2021, 09:42
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie Meble

Hej! Za kilka dni wraz z mężem przeprowadzamy remont w naszym salonie. Czy polecacie kupno meble ze skóry? Wiele osób chwali je za wygodę, ale narzeka na szybkie niszczenie się materiału. Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek meble ze skóry, niech da znać w komentarzu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-07-2021, 13:26
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Wszystko też zależy co szukasz, ale ze swojej strony wiele do zaoferowania ma firma https://meblemakarowski.pl/pl/c/Szafy/568 . Tam możecie właśnie kupić nowoczesne meble i w niedużej cenie- wręcz przeciwnie, jest ona konkurecyjna. Mnie osobiście podoba się wybór, który jest szeroki...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-08-2021, 15:37
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja akurat fanka skory nie jestem, ale ze wzgledu na koty, ktore mam w domu sama ostatnio zmienialam meble i komplet trafilam bardzo fajny w ikei, potem ekipa https://montiermebli.pl/montaz-mebli-ikea/ na mieszkaniu poskladala meble w calosc i zamontowala odpowiednio na swoich miejscach super rozwiazanie bo nie musialam sie uzerac z tymi instrukcjami do skladania a wszystko ladnie stabilnie stoi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.