kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-07-2021, 12:15
angie707 angie707 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 286
Domyślnie praca

Cześć, chcę wyjechać do Niemiec jako opiekunka dla osób starszych. Wiele dobrego czytałam o agencji Opieka Portus, macie jakieś doświadczenia związane z tą agencją?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-07-2021, 18:54
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Akurat tej agencji nie znam dlatego trudno mi cokolwiek o niej powiedzieć. Z resztą agencji jest wiele. Nie wiem czy słyszałaś o tej agencji https://eopiekunka.pl/ na przykład. Na stronie są wszelkie informacje jak działają, jakie mają oferty pracy. Na ich brak narzekać nie można i jest to agencja z dużym doświadczeniem. Każda oferta jest sprawdzana, dlatego można być pewnym tego co oferują. Do tego można liczyć na kompleksową pomoc jeśli chodzi o formalności, wyjazd oraz pobyt. Jeśli chodzi o zarobki to też nie można narzekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-07-2021, 16:29
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 634
Domyślnie

Ja osobiście jestem pozytywnie nastawiona do pracy za granicą i uważam, że to bardzo dobry wybór jeśli chcecie się realizować, mieć godziwe warunki pracy i jednocześnie po prostu dobrze się czuć w swoim zawodzie opiekunki osób starszych to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę agencji https://pracadlaopiekunek24.pl/praca...e/inne-zawody/ gdzie będziecie mogły liczyć na duży wybór ofert, profesjonalne podejście do tematu i co również ważne wsparcie z ich strony od początku do końca. Dlatego nadal decyduję sie na wyjazdy do pracy z nimi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-07-2021, 08:13
Jadwiga3000's Avatar
Jadwiga3000 Jadwiga3000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 184
Domyślnie

Praca za granicą ma sens jeśli robisz w swoim fachu. Jak robisz za te minimalne stawki, to do niczego nie dojdziesz.
________________________________
Tematy prac magisterskich z Politologii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-07-2021, 09:53
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Dziewczyny a nie lepiej rozejrzeć się za czymś konkretnym u nas w Polsce w pewnej stabilnej firmie jak ta https://imex-logistics.pl/Praca.html ?W transporcie nie pracują wyłacznie mężczyźni. Dodatkowo jak widzicie na tablicy imex logistics wisza ogłoszenia z ofertami pracy nie tylko dla kierowców
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-08-2021, 13:07
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

a co powiecie na temat pracy poza granicami naszego kraju ? Bo ja przyznam szczerze, ze coraz częściej myślę o tym by wyjechać na przykład do Holandii Ciekawe oferty pracy w holandii od zaraz znajdziecie na pewno na serwisie ogłoszeniowym Pokato. Myślę, ze każdy bez problemu znajdzie tu coś interesującego dla siebie i to nawet bez znajomości języka obcego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-08-2021, 13:22
ilonagartka ilonagartka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 96
Domyślnie

Cytat:
Napisał angie707
Cześć, chcę wyjechać do Niemiec jako opiekunka dla osób starszych. Wiele dobrego czytałam o agencji Opieka Portus, macie jakieś doświadczenia związane z tą agencją?

Słyszałam od znajomych, że wszystko w porządku. Także chyba nie ma się o co martwić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-08-2021, 19:00
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Też myślałam o wyjeździe za granicę ale jednak zdecydowałam się zostać w kraju. Szukam tutaj pracy i sama nie wiem od czego zacząć. Znajoma pokazała mi artykuł na bananacv.com/blog/nowoczesne-cv-jak-powinno-wygladac-w-2021-roku jak napisać dobre CV. To podstawa jeśli chcemy naprawdę dobre zatrudnienie znaleźć przecież. Na życiorys pracodawcy patrzą przede wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-08-2021, 10:30
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór ciekawych ofert pracy i do tego dobrze płatnych to może warto w takim razie zastanowić się nad wyjazdem za granicę. Jeśli o mnie chodzi to ja zdecydowałam się na agencję https://hollandcontracting.pl/ z którą wyjeżdżam do Holandii. Świetna obsługa, dobra organizacja na miejscu i w końcu dobrze zarabiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-12-2021, 19:37
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Myślę, że mamy takie czasy, że warto pomyśleć o pracy za granicą. Ja od jakiegos czasu pracuję w Promedica24 jako opiekunka dla seniorów. Nie jest lekko, niektórzy podpopieczni są wymagający, ale dobrze mi płacą. Poza tym promedica bardzo dobrze organizuje wyjazdy, załatwia wszelkie formalności itd. Warto spróbowac swoich sił.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.